Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PocketPuTTY startuje jako open-source

AleqCZ (105)|5.4.2006 16:49
PocketPuTTY - port PuTTY ssh klienta pro Pocket PC ma novou domovskou stranku http://www.pocketputty.net, kde si lze nyni stahnout i zdrojove kody a zapojit se do vyvoje.

Tesim se na zajemce o vyvoj :)

Aleq
yasmeene2 (794)|5.4.2006 18:19
:yes: :yes:
mcquack_ce4you (40)|5.4.2006 19:04
Tak presne tohle jsem schanel. :yes:
Kato_ce4you (970)|6.4.2006 10:36
4Aleq: Ze by konecne? To jsem tusim na oficialnich strankach cetl jako prislib uz pred rokem :D A od te doby jsem si myslel, ze uz je PocketPuTTY mrtev.
Jo a BSD licence - benevolentni - hmm O:o)

Kazdopadne at to nevyzni, ze jenom kritizuju - ja jsem za PocketPuTTY moc vdecnej, pouzivam ho uz dost dlouho a nedam na neho dopustit - vynikajici utilitka, ktera se moc podarila :yes: Takze moc diky za nej ;)
AleqCZ (105)|6.4.2006 11:12
Casu se mi moc nedostava, proto to tak dlouho trvalo. Budu rad, pokud se nekdo pripoji k vyvoji - ma nekdo zajem? :-) Uz se mi par zahranicnich fanousku ozvalo, takze snad to rozjedem :)
mcalbi (62)|6.4.2006 12:46
Prosím prozradí mi nikdo o čem je tu řeč. Kčemu to bude. Dík.:O
Kato_ce4you (970)|6.4.2006 12:58
4mcalbi: Nevim, co presne myslis.. Jestli nevis, co je to PuTTY, tak to mas vysvetleno trebas zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/PuTTY a PocketPuTTY umi to same, akorat je urcen jak jiz nazev napovida pro PocketPC ;)
No a jestlis myslel ten dotaz jako k cemu je dobre to, ze je od ted opensource, tak to je kvuli tomu, ze do ted byl vyvijen jako closedsource - cili zdrojaky znal jen autor (coz znamena, ze na vyvoji se mohl podilet jenom a pouze on). Tim, ze je to nyni opensource, tak to znamena, ze si ho muze kdokoliv (kdo to umi) si ho upravit... Resp. pomoci puvodnimu autorovi s vyvojem. Stejne tak v pripade, ze by puvodni autor vyvoj ukoncil, tak se muze najit nekdo dalsi, kdo ten program bude vyvyjet dale... (a uzivatele to v podstate ani nemuseji poznat)
No - rekl jsem to tezce v kostce a nazorne, tak pripadni guru laskave odpusti :D

4Aleq: Njn - cas... Ja ti muzu akorat tak drzet palce - s dalsimi vecmi ti bohuzel nepomuzu, protoze to neumim :oops:
mcalbi (62)|7.4.2006 09:21
Dík moc tak už jsem v obraze.
Už jsem to pochopil. Nic pro mě to neni.
tazz1 (680)|7.4.2006 11:42
nejak porad nechapu k cemu ten Putty je dobrej :oops:
MarrLiss (4)|7.4.2006 11:51
2Tazz1: ja to pouzivam na vzdalenou spravu *nix serveru pres ssh. Umoznuje se pres internet (sifrovane) pripojit na prikazovou radku *nix-ovych stroju.
beecher (9270)|7.4.2006 12:01
Nejen *nixovych serveru... ;)
tazz1 (680)|7.4.2006 12:03
Aha. Tak to koukam nebudu potrebovat ani nahodou ;) . Ale diky :)
0taz0_ce4you (0)|17.8.2006 07:46
Zdravim .stahl jsem si pocket Putty a mam mensi problem .... otevru to , zadam IP adresu kam se to ma pripojit ale nikde jsem nenasel tlacitko na navazani spojeni ...mam tam jen Cancel ... Pripojenej na GPRS jsem...

Nevite co stim?

--- tak stacilo dat jen OK .. sice mne to pise ze komunikace nejde ale to bude neco jinyho ...