Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Stahování pošty Q-tec 9100

Anthony_ce4you (3)|5.4.2006 11:02
Poslední dobou mám docela problém se stahováním pošty (POP3) - telefon se připojí tak s bídou jednou za den (i když má nastavené stahování po hodině). Jinak ohlásí se že "časový limit serveru vypršel" nebo nic neoznámí a tak. SR nepomáhá a už pár hodin po HR (a prvním stažení pošty) se situace opakuje.

IMAP se mi nepodařilo rozběhnout vůbec - získám sice seznam složek, ale nestáhnu jediné záhlaví, zprávu atd.

Nemáte někdo podobný problém - nebo lépe řešení?
Netušíte někdo, kde (pokud vůbec) se protokoluje stahování pošty?
tazz1 (680)|5.4.2006 12:16
no me dela to, e treba odesle pulku mejlu, pak to hodi hlasku, ze se k uctu nelze pripojit a ze mam zkontrolovat nastaveni. Takze musim zkouset odesilat a odesilat, az "procpu" celou postu. Nastesti to nedela porad, ale dokaze to pekne nas...
Had_CB (29)|5.4.2006 13:33
pop3 v pohodě, ale IMAP mi začal fungovat až s novou ROM, ale i tak nezobrazí odeslanou poštu (krátce po odeslání se ve složce objeví zpráva, ale vzápětí zmizí.
taky mám docela problémy s češtinou, ale to asi bude kódováním..
tazz1 (680)|5.4.2006 13:46
ja s cestinou problem nemam. Nastav si Unicode a mas to
Anthony_ce4you (3)|5.4.2006 13:59
Trochu mimo - poptával jsem se na novou romku (mám eurojetelí 1.1.7) - jestli je v novější verzi problém opravený, ale nikdo to pořádně neví. Až budu mít chvíli čas obětovat den bez telefénu, tak zkusím GSMobil a update romky. Jestli se něco zlepší, hodím info.

Ale pokud by někdo znal řešení bez updatu, byl bych rád, protože update chci samozřejmě oddálit co to jen jde...