Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Brando Metal Case

Heretic_ce4you (158)|4.4.2006 21:57
Rád bych toto pouzdro koupil svému milášku:)) , ale nenašel sem zde žádné zkušenosti, tak by mě zajímalo jak vám majitelům vyhovuje. Taky sem nějak nepochopil, jak v něm pda drží, to je tam na bocích tak pevně drženo, že hořejšem nevyklouzne???
mainboard_ce4you (97)|5.4.2006 14:47
Ja ho mám na HP 4700, už sem tady někdy psal co a jak.

Takže to zhrnu :

1) Vypada hnusně, na fotka sice nadhera sama. ALe jinak to je celkem škaredé
2) Je to z hliniku nebo nějaky slitiny, Jako celek se mi to zdá odolné dost. Ale některé kousky, mi při hrubším zacházení napraskli - ale nepochopitelně pořád drží pokupě.
3) PDA tam drží v pohodě, maji to vymakane, neboj nevypadne. ze předu ho drží dvě pacičky, a když zavřeš tak nevypadne ani nahoře ani dole ;) Fakt upevněné je tam dobře.

PDA nosim v kapse s kličema od te doby co mam ten obal, Na kole v pohodě, lyže taky zvladal :D Na té sponě jsem ho nenosil . Pokud bude zajem, mužu poslat foto jak vypada po pul roce poživaní .... Přes všechno co sem napsal mužu jenom doporučit !!! PDA mi podle mě už dost krát ochránilo ;)
Heretic_ce4you (158)|6.4.2006 17:36
Dikes, no na těch fotkách vypadá pěkně, ale i kdyby ve skutečnosti bylo hnusný, tak je to jedno, tu ochranou funkci plní na 100% a o to mi jde.:yes:
mainboard_ce4you (97)|6.4.2006 22:24
Tu ochranou funkci fakt zvlada skvěle. To musím potvrdit ;)
sorac (51)|10.6.2006 09:39
mozno uz neskoro...ale....

mam aj ja to puzdro...ale uz ho nepouzivam...

preco? je super az na jednu vec.... je velmi tvrde co v praxi znamena,ze uder netlmi...

ja som prisiel o display na looxe s tym ze som si ho v puzdre daval do vrecka na bunde a vysmykol sa mi a z asi 120cm spadol na perkety na plochu...
mal som podobnu situaciu aj s kozenym puzdrom a nic sa nestalo...

takze radsej si kupim par kozenych puzdier ako display na milacika....
Mijo_ce4you (32)|10.6.2006 10:07
a jak je to s umístěním PDA do stojanu v autě? mám universální stojan, takže se jen secvakne, ale v "metal case" ho tam asi nedostanu, co?

nebo dá se otočit ten kryt až na zadní stranu PDA? na fotkách jsem to takhle nikde neviděl. a jak je to s vyndaváním PDA z obalu (násilí, rychlost)?

moc díky za odpověď.

M.
Zdenek Malinsky (9781)|10.6.2006 10:45
Další problém je to, že nejde dát PDA s pouzdrem do kolébky (což třeba u mého pouzdra Sena Cases jde).
Mijo_ce4you (32)|10.6.2006 14:01
já ani k PDA kolébku nemám, spíš mi jde o ten stojan do auta. pokud by se nemuselo PDA vždy vyndavat z "case" a nebo by vyndání bylo snadné, tak bych si ho nejspíš pořídil.

to Zdenek Malinsky: a nebo můžete mi poslat link, kde prodávají Váš "case"?
Zdenek Malinsky (9781)|10.6.2006 16:15
aximcases.com nebo senacases.com