Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazené výsledky: 91 až 98 z 98

Téma: Kde kupovat příslušenství k Dell Axim X51v

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Samozřejmě že ne, pasuje tam tyčka od lízátka, na konci mírně zakulacená. A pokud je pro někoho objednávka přes eBay příliš složitá, tak je pro něj právě ta tyčka od lízátka to pravé řešení :yes: .
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Tak jsem nakonec pres brachovu netkartu objednal pouzdro Sena a 1800 baterku z aximcases, prislo to po dvou tydnech bez problemu, Sena tak do kapsy bundy nebo v lete kdyz jsou kratasy a neni opasek tak do ledvinky, ale jinak jsem koupil jeste Krusell Pictor S pouzdro s Leather Swivelkit klipem na opasek a vrele doporucuju, pac je to svedska preciznost, kvalitni kuze a dozivotni zaruka, akorat jsem nekde zahledl stylus 4in1, takovy vypadal jako pekne kovove pero (ne do pda), byl tam stylus, pero, reset a tusim svetylko nejake? poradite kdo to videl? diky, cauves.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Z eBay mám baterku 2200 mAh za $14 i s poštovným .

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

ja to mam Martin Fields 4 in 1 stylus propiska svetlo a "laser" ale mam to spis jako nouzovku v batohu. WM 5 stylus nepotrebuji,ne? Jo a kupoval jsem v AH Mobile

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

no já právě sháněl normální stylus, lépe dva. Koupit něco přes net zvládnu protože tak nakupuju pořád ale nějak se mi nechce hrabat na Ebay, bych nejradši zašel někde v Praze do obchodu ale to je asi utopie....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Nedávno jsem narazil na eBay na aukci kolébky k Dellu, vyvolávací cena $0,99. No nekupte to za tu cenu, bohužel ve finále bylo mých nabídnutých $6,25 přebito nějakým ostříleným aukcionářem, který zlomek sekundy před koncem dokázal nabídnout $6,75.

Asi dva dny poté mně přišel mail od firmy, která též obchoduje na eBay, že jsem se zúčastnil aukce, ale nevyhrál, a že mně můžou prodat kolébku za cenu, kterou jsem nabídl, tedy $6,25. Kouknul jsem na web, měli i zasílání do Czech Republic za $8.

Takže jsem objednal, ale ouha, při zadávání adresy pro zaslání tam byly jen US, Canada, a z Evropy GB a France... Tak holt jsem zvolil France a do poznámky napsal, že nejde o France, ale o Czech Republic, a v duchu se se svými $14,25 rozloučil.

Dnes přijdu domů a koukám jak puk - krabička s originál kolébkou doma... A poštovné stálo $10,10, já zaplatil celkem $14,25, takže obchodník za kolébku dostal $4,15... Na
    stránkách Dellu za ni chtějí neuvěřitelných 1.101,- Kč bez DPH (zvracející smajlík).

Zde je eBay obchod oné firmy.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Tak jsem si na eBay koupil sadu tri stylusy do X51v a taky drzak do auta. Vsechno probehlo jak ma, zbozi z Honkogu dorazilo behem dvou tydnu (pres vanoce je doruceni pomalejsi). Drzak do auta moc robustne nevypada, ale snad chvilku vydrzi. Za ty penize jsem nic moc neocekaval. Ale ty stylusy jsou neco. Nejen ze maji trosku jiny rozmer a v PDA nedrzi (pri prevraceni "hlavou dolu" stylus sam vypadne), ale po par minutach pouzivani se oddelila plastova a kovova cast. Zkusil jsem i zbyle dva stylusy a dilenske zpracovani bylo uplne stejne hrozne.

Uz jsem vyleceny z nakupu z Honkongu. Stylusy poslepuju poradnym lepidlem a budu doufat, ze originalni nikdy neztratim.

Ale v zadnem pripade nechci odrazovat od nakupu na eBay. Bohuzel moje negativni zkusenosti zatim prevazuji co do cetnosti, ale obchody, ktere vysly se mi bohate vyplatily.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

to poštovný je něco, jsem objednal od sena case obal, 34USD a poštovné 30USD, jsem jim psal že to anio náhodou, záad evropy za 10USD a my divoký východ 30, jsem jim psal ať to pošlou normální poštou a měli hemzy :-(

A s tim stylusem, hm, to je průšvih, pořád ho ještě nemám

Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567

Podobná témata

1. Dell Axim X51v Custom Rom
    Od duuri_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 73
    Poslední příspěvek: 24-01-2008, 19:28
  2. Dell Axim x51v
    Od MID_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-12-2007, 20:40