Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 98

Téma: Kde kupovat příslušenství k Dell Axim X51v

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

ja mam dicota keeper 1
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od matesk
    zdravim,rad bych se zeptal,nejaky tip,kde sehnat kvalitni drzak do auta na DellX 51V?Nejlepe kdyby se dal nejak pricucnout na sklo..Diky
    ... ja mam z NAY elektrodomu, myslim, ze je to HAMA, za cca 450 SKK a musim povedat, ze je velmi, ale velmi super - za malo penazi perfektne drzi, je pevny a casom (mam ho cca pol roka) nie je labilny, nie je roztrasený.

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

Prosím vás, vy kdo jste objednali a bylo vám doručeno nějaké zboží z aximcases - bylo to doručeno bez problémů, něbo jste museli nějak urgovat, či poptávat se na celnici apod.? Já mám totiž zboží odeslané (podle nich) 18. prosince a pořád nedorazilo. Podle jejich vyjádření na tom pracují, ale přiznám se, že začínám být lehce nervózní.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

No, problemo. Vsje v parjadke.

Nezapomeň, že byly Vánoce, Nový rok - takže zatím buď v klidu a vydrž šestinedělí. Zatím si ůžeš překontrolovat, že jsi zadal správně adresu a že platba byla provedena. Teprve pak můžeš být těžce nervózní.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

objednal jsem v pátek odpoledne a hned ve středu jsem měl pouzdro a baterku doma. Platil jsem kartou.

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od habby
    objednal jsem v pátek odpoledne a hned ve středu jsem měl pouzdro a baterku doma. Platil jsem kartou.
    No, tak já jsem platil také kartou, dodací adresa je zkontrolovaná a platba je dávno potvrzena. Takže začinám být těžce nervózní.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

U DELLu se zcela evidentně zbláznili... Tohle je nabídka z jejich e-shopu dnešního dne:

256MB Secure Digital Memory Card (+700 Kč)
    512MB Secure Digital Memory Card (+1.200 Kč)
    1GB Secure Digital Memory Card (+2.300 Kč)
    2GB Secure Digital Memory Card (+5.000 Kč)

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nezbáznili. Takhle hodně předražený karty mají už, co jsem si všiml, min. 3-4 roky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Bill22
    Citace Původně odesláno od habby
    No, tak já jsem platil také kartou, dodací adresa je zkontrolovaná a platba je dávno potvrzena. Takže začinám být těžce nervózní.
    Tak přátelé, před pár dny zboží dorazilo! Tedy po čtyřech měsících. Mezi tím se po četných mailových korespondencích zjistilo, že jejich doručovací služba je úplně neschopná, protože zásilku vrátila zpět, aniž bych o tom věděl. Když jsem chtěl dokument, který potvrzuje, že jsem si zásilku nevyzvedl, řekli mi, že žádný nemají a jestli chci zboží, ať si opět zaplatím dopravu. Zaplatil jsem si dopravu s trackovacím číslem, abych si mohl ověřit, kde zásilka je. Toto číslo jsem opět nedostal, ale naštěstí po 10 dnech od potvrzení platby zásilka dorazila.
    Opravdu bych to nechtěl zažít znovu a doporučuji všem využívat raději služeb některého z kolegů, kteří mají do USA cestu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Tak to je hezká zkušenost, z pdair jsem měl balíček za necelé 3 týdny, a to mají dopravu zdarma... Bohužel nevedou baterie ( .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od beecher
    Originalni prislusenstvi prodava spolecnost EDN...
    Ta společnost EDN nevypadá momentálně moc funkčně, aspoň podle webu... .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Protože se mně občas stávalo, že jsem zapomněl stylus doma nebo v práci, pořídil jsem si na PDAir.com ještě jeden, za $10, s propiskou.

Takže většinou jsem alespoň 1 stylus měl s sebou, bohužel ten původní došel k úhoně přelomením. Hledal jsem náhradu a objevil v aukci na eBay 3 kusy za vyvolávací cenu $3 nebo za okamžitou nákupku $3,50. Rozhodl jsem se nebýt škudlil, rozhodl se pro okamžitý nákup a dnes mně dorazily z Hongkongu 3 kousky za oněch $3,50 plus $5 poštovné...

Takže mne vyšly na méně než onen jeden kousek z PDAiru... Hledat na webu se vyplatí .

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Ahoj aximstaresinove, potrebuju postoupit do vyssiho aximackeho veku, neboli z aximnemluvnete se stava aximbatole, takze bych se rad zeptal, prosim prosim, co radite 1800 baterku do x51v nebo 2200 baterku? Co vydrz? Uz jsem koupil dalsi 1100, ale to jsem si nabeh, protoze s novym denodennim pouzivanim akorat tak furt nabijim, prehazuju a nabijim, resp. muj dotaz souvisi s tim, ze jsem nikdy nic nekupoval v zahranici, ani nevim jak se to tema kartama dela a u nas se da sehnat akorat 2200, takze dalsi dotaz, nevim jaka je hloubka x51v s 2200 baterkou a krytem a s 1800 baterkou a krytem, protoze to potrebuju vedet kvuli nasledne koupi nejakeho poradneho supliku od Krusselu na opasek (aby mi ho to neurvalo) a kvuli tem rozmerum nevim jakej, nebo aby to zas nebylo obrovsky, kdo to mate, vite, znate, poradte, napiste, pokecame... Dekuji velmi.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

ad baterky:
    ...ja mam 1100, 1800 aj 2200. Mam k tomu aj original puzdro s klipom. Takze s 1100 je to normalne, 2200 do toho puzdra nevojde, musim pouzit len take zasuvacie a je to o dost hrubsie (sorry, nemam pri sebe, tak nemozem zmerat, ale predpokladam cca 1 cm). Ale kupil som 1800 z USA priamo z Dellu a v pohode vojde do toho puzdra, kde aj 1100. Ak je 1800 v puzdre necitit ziadne zhrubnutie, ale predsa aj 1800 je trosku hrubsia, preto s nou som dostal aj nahradny kryt.
    A co sa tyka rozdielov vo vydrzi. 1100 - no fakt, nic moc. S 2200 som bol uz velmi spokojny, ale najviac som spokojny a doteraz pouzivam tu 1800, lebo mi v pohode sadne, ako som povedal, do toho puzdra a hlavne, vydrzou neuteka az tak velmi od 2200, ale oproti 1100 je to velky rozdiel. Nechci po mne casy, lebo to uz neviem zmerat, nakolko t.c. pouzivam fakt len tu 1800.

Vitaj v klube Axim.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Tak jsem koupil na eBay (prodejce lee262online) baterku 2200 mAh za $9 a $5 poštovné, za 9 dní byla doma (a to v tom byly 2 weekendy) a zatím jsem unešen výdrží... Tak ještě jak dlouho .

Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Dell Axim X51v Custom Rom
    Od duuri_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 73
    Poslední příspěvek: 24-01-2008, 20:28
  2. Dell Axim x51v
    Od MID_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-12-2007, 21:40
  3. dell Axim x51v a microdrive