Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kolébka A 620 BT

MiM_ce4you (5)|4.4.2006 10:00
Nevíte někdo, podle čeho , konkrétně podle kterých kontaktů nebo signálu pozná MyPal, že je v kolébce? Přestalo my to chodit. Dám do kolébky a nic, stolní PC nic nedělá.
Dík MiM
Mark314 (232)|4.4.2006 19:30
A nemáš synchronizační kabel? chtělo by to zjistit jestli to náhodou není konektorem v PDA...
xsi (31)|5.4.2006 18:05
No mně se tohle samý stalo s A716, taky jsem se bál, že mám něco s kabelem, ale jinde mi to chodilo. Pak jsem si spustil na stolním PC Task manager a zjistil jsem, že proces ActivSync se při vložení Pocket PC do kolíbky rozběhne, ale vytuhne a neodpovídá. Podle mě je to chyba softwaru a ne hardwaru. A nevymyslel jsem nic, co by se s tím dalo dělat - synchronizace mi na tom počítači prostě nechodí (jinde naštěstí ano). Snad by pomohla přeinstalace stolního PC (Hard reset pocket PC nepomáhá), ale do toho se mi vskutku nechce.
Zkuste se podívat, jestli máte ve Správci úloh nečinný proces ActivSync (nebo tak nějak)...
MiM_ce4you (5)|5.4.2006 20:43
Activesync mi chodí normálně, synchronizuju teď přes Bluetooth. Kolíbku jsem loupnul, změřil atd. ale nic jsem nevymyslel. Prostě je to mrtvý. synchro kabel nemám. Podle mě vyhozený peníze. Kdyby stál 100,- jako obyčejnej usb, tak si ho koupim. nic na něm neni, akorát rejžujou. MiM