Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Kolébka A 620 BT

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Nevíte někdo, podle čeho , konkrétně podle kterých kontaktů nebo signálu pozná MyPal, že je v kolébce? Přestalo my to chodit. Dám do kolébky a nic, stolní PC nic nedělá.
    Dík MiM

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

A nemáš synchronizační kabel? chtělo by to zjistit jestli to náhodou není konektorem v PDA...

xsi xsi je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2005

No mně se tohle samý stalo s A716, taky jsem se bál, že mám něco s kabelem, ale jinde mi to chodilo. Pak jsem si spustil na stolním PC Task manager a zjistil jsem, že proces ActivSync se při vložení Pocket PC do kolíbky rozběhne, ale vytuhne a neodpovídá. Podle mě je to chyba softwaru a ne hardwaru. A nevymyslel jsem nic, co by se s tím dalo dělat - synchronizace mi na tom počítači prostě nechodí (jinde naštěstí ano). Snad by pomohla přeinstalace stolního PC (Hard reset pocket PC nepomáhá), ale do toho se mi vskutku nechce.
    Zkuste se podívat, jestli máte ve Správci úloh nečinný proces ActivSync (nebo tak nějak)...

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Activesync mi chodí normálně, synchronizuju teď přes Bluetooth. Kolíbku jsem loupnul, změřil atd. ale nic jsem nevymyslel. Prostě je to mrtvý. synchro kabel nemám. Podle mě vyhozený peníze. Kdyby stál 100,- jako obyčejnej usb, tak si ho koupim. nic na něm neni, akorát rejžujou. MiM

Podobná témata

1. Kolébka od sunnysoftu
    Od roze_ce4you v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-05-2009, 23:13
  2. usb kolébka
    Od nowis879 v sekci Mio
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 25-09-2006, 10:05
  3. Kolébka k N520
    Od tomastomb v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 29-04-2006, 10:19
  4. Kolébka s reproduktory?
    Od milan.smart_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 15-03-2006, 02:43