Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Qtek 8310 - Outlook,podsložky a jejich synchronizace

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Chtěl jsem se zeptat na tuto věc, jestli jste se s ní náhodou někdo již někdy nesetkal.

V Outlooku na svém stolním PC mám ve složce Doručená pošta několik podsložek, do kterých se mi podle pravidel a filtrů třídí pošta. Když dám sesynchronizovat Qteka s PC, tak se mi do Qteka sesynchronizuje pouze ta pošta, podle nastavených parametrů, která se nachází přímo v adresáři Doručená pošta a ostatní složky se mi sesynchronizují pouze tak, že se mi zobrazí moje adresářová struktura Doručené pošty na PC, ale v podsložkách Doručené pošty v Qteku, žádná pošta není.

Vidím na nějaký problém v nastavení mého Outlooku, protože když jsem zkoumal nastavení mé synchronizace, tak jsem v nastavení synchronizace e-mailu našel možnost volby zaškrnutí těch složek, které chci synchronizovat a které ne, avšak zde se mi objevili pouze složky : Doručená pošta, Pošta k odeslání, Odeslaná pošta. Když jsem dal volbu Odeslaná pošta, tak mi ji to sesynchronizovalo, teď bych ale potřeboval sesynchronizovat ty podsložky, které mám v Doručené poště a co se mi v nabídce pro synchronizaci složek nezobrazují, poradíte někdo?

Díky moc za pomoc.

Kubicz
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2005

Jestli se slečno nepletu....

1) Nastavení synchronizace v Outlooku nemá nic společného se synchronizací přes ActiveSync.
    2) Po první synchronizaci Qteka s Outlookem bys měl mít možnost v nastavení ActiveSyncu (a to jak na počítači, tak v Qteku) vybrat, které složky se budou synchronizovat. Funguje to tak při synchronizaci přes Exchange, ale myslím, že na přímo s Outlookem to bude to samé.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Je to sice už 2 roky staré....

v PDA
    Inbox - Menu - Tools - Manage Folders a pak už jen zaškrtat, které složky a podsložky se budou syncovat

Podobná témata

1. Qtek 8310 + synchronizace s MSI Star Key 2.0 V2 připojeným k PC
    Od 8310 v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 25-12-2007, 18:08
  2. Synchronizace přez BT s Qtek 8310
    Od ticak v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-08-2006, 00:08
  3. Odesílání MMS na Qtek 8310 a jejich nastavení
    Od honzanun_ce4you v sekci Zbývající SMP