Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus MyPal A620BT schválen pro prodej v USA

Pavel Koza (4761)|11.9.2003 12:03
Zdroj :: Brighthand.com

Asus MyPal A620 v sobě kombinuje malé rozměry s úžasným výkonem, to vše za více než příznivou cenu. Jednou z věcí, která by se však tomuto zařízení dala vytknout, je kromě absence SD slotu (MyPal má pouze CF slot typ I/II) i absence nějakého novějšího typu bezdrátové komunikace. Druhý problém má řešit nová verze Asus MyPal A620BT, která nabídne zabudovanou podporu pro Bluetooth.

Osobně se na toto zařízení docela těším. Absence SD slotu mi asi nedovolí vyměnit tohle PDA za svého iPAQa (co bych pak dělal se svojí 512MB SD kartou plnou programu:D ), ale je to především rychlost, co činí toto zařízení zajímavým. V populárním testu Spb Benchmark dosáhlo toto zařízení o třetinu lepšího výsledku než iPAQ h2210... No, nechám se překvapit:yes: Snad se Asus MyPal A620BT objeví brzoi našich končinách.
VILIAM_ce4you (156)|11.9.2003 22:59
Jsem šťastným majitelem A620 a můžu říci že mě absence BT zatím moc netíží. S tímto PDA jsem velice spokojen. Ale věřím tomu, že bych si velice rychle na BT zvykl a již bych nechtěl jinak. Přeci jenom je to o pohodlí.
MarioK (12)|15.10.2003 15:19
... (MyPal má pouze CF slot typ I/II)...
Já bych to neviděl jako nevýhodu,ale právě naopak jako výraznou výhodu :cool:
V čem je SD lepší než CF? Rád se nechám poučit...
Pavel Koza (4761)|15.10.2003 15:33
[QUOTE="MarioK"]V čem je SD lepší než CF? Rád se nechám poučit...[/QUOTE]

To jsem prece nepsal:) Ja psal, ze je skoda, ze ma POUZE CF slot. ve svem okolik neznam uzivatele, ktery by po uvodnim nadseni z 32/64MB nebyl donucen prikoupit si pametovou kartu, a kdyz si jediny (jedno jestli CF nebo SD) slot zaplacnu pametovou kartou, mam smulu. Jo, urcite se to da prohazovat, ale...;)