Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zpětné nahrání SMS do MDA po HR z Jeyo Mobile Extender

snich (74)|2.4.2006 22:16
Zdravim vas, ac jsem dneska prolejzal diskusi od shora dolu nepodarilo se mi zjistit jak se daji pretahnout sms z outlooku zpet do MDA (v outlooku pouzivam Jeyo Mobile Extender) - kontakty i kalendar se mi sesynchronizujou v pohode ale sms ne a ne ...

druha vec ktera by me zajimala je jak zajistit abych po kazdym HR nemusel vymejslet novej nazev zarizeni ...

pokud uz to nekde v diskusi bylo receno tak se omlouvam ale nejak se mi to nepodarilo najit (nebo sem to prekouk)

predem dik za pomoc
ElSoft (1244)|2.4.2006 22:20
Ty SMS obnovit nejdou, budme radi ze je mame alespon ve stolnim outlooku;)
EDIT: takze to jde viz nize :oops:
již založené parntnerství jde smazat v AS(4.1) - File - Deleta mobile device

snich (74)|2.4.2006 22:24
a nejdou ani vytahnout ze zalohy - tam urcite nekde ulozeny sou a jen prekopcit?
popr. udelat po HR zalohu a pretahnout to ze zalohy do zalohy ...
Quattro (28)|2.4.2006 23:12
To s SMSkama jsem zrovna včera řešil. Udělal jsem to tak, že jsem si v PC označil všechny ve složce a nahoře na liště je pod "SMS" možnost "Copy SMS to device" pak se jen vybere cílová složka a SMSky se zkopírují.
Není to moc elegantní, ale funguje to.
snich (74)|2.4.2006 23:59
Quattro:Dik moc - hned to vyzkousim ;-)
snich (74)|3.4.2006 00:38
tak uz se mi je podarilo prekopcit ale narazil jsem na jeden problem - sms delsi nez 255 znaku to ustrihne a nikde jsem nenasel jestli se da max. delka zpravy kopirovane do MDA nejak nastavit :-(
Quattro (28)|3.4.2006 13:16
No jo, to je pravda. Taky tu teď na to koukám - prostě 255 a konec. Tohle nikde nastavit nepůjde.
Asi nikdy nebude nic fungovat dokonale... :)
snich (74)|3.4.2006 13:46
A co ta varianta prekopceni casti zalohy? to jste nikdo nezkousel? jaky program vubec dokaze otevrit zalohu?
ElSoft (1244)|3.4.2006 14:18
přímo ze zálohy asi ne, ale okolo by to snad jit mohlo pomoci Database Explorer
tj nejdřív obnovit vše, z database si vycucnout SMS a pak je po HR naimportovat opět tímto prográmkem
B@st@rRRd (297)|3.4.2006 15:57
tak nějak to vyrábím já s ipaq backup. než jdu na HR zálohuji jen sms a pak po nastavení všeho obnovím jen zálohované SMS a světe div se funguje to:D
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|3.4.2006 16:06
[QUOTE="ElSoft"] ale okolo by to snad jit mohlo pomoci Database Explorer
[/QUOTE]

Bohužel NÉ :!:

Více příspěvek ze dne "Zasláno: 9. srpen 2004, 11:01" z této diskuze..

A ani tvůrce programu "eXEden" nepřišel na to, v čem je zakopaný pes.

Martin Ráž Hoch (1832)|5.4.2006 09:35
No, nevím ještě mě napadla taková trivialita - v JMExtenderu jsou SMS de facto mail, tak při nejhorším to lze synchronizovat z Outlooku ze složek pro poštu, ne?
snich (74)|8.4.2006 16:40
[QUOTE="MRH"]No, nevím ještě mě napadla taková trivialita - v JMExtenderu jsou SMS de facto mail, tak při nejhorším to lze synchronizovat z Outlooku ze složek pro poštu, ne?[/QUOTE]

tak ted ti tak uplne nerozumim - mohl bys to pro me rict nejak vic "po lopate" ? ;-)