Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak preinstalovat WM5 na A636

Luke007 (0)|2.4.2006 12:59
Ahoj, mam problem - dal jsem do A636 jeden program, ktery zpusobil, ze nyni v menu Start mam jenom polozky Dnes a dalsi 2, ktere vubec nic nedelaji, ani do nastaveni se nedostanu, zkratka nic...

Potreboval bych ten system preinstalovat, ale vubec netusim jak na to - poradite, prosim ? Zkousel jsem dliouze googlovat i hledat, ale zatim bez uspechu, tak se ptam.
beecher (9270)|2.4.2006 20:50
Staci provest tzv. hard-reset. Jak se provadi, se zde jiz rozebiralo...
Luke007 (0)|2.4.2006 21:29
Zkousel jsem, ale nejak se to nepovedlo - je to celkem mrtvy... Tak jsem to chtel preinstalovat, ale nelze ani pustit pruzkumnika :-(

Takze ted me napadlo zkusit na SD karte nejak pres autorun automaticky spustit Update systemu a uvidim co to udela...
Luke007 (0)|3.4.2006 00:11
Tak nevim jak se mi to povedlo, ale vypada to, ze jsou ze zarizeni smazany vsechny programy, jako Excel, Word, IE atd.

No, je to opravdu zrale na reinstal. Takze uz se mi nejak podarilo najit zpusob na spusteni toho Update.exe, ale neustale mi pise, ze Language not match :-(

Muzete se prosim nekdo podivat, jakou hodnotu mate v registrech u HKCU/MUI/CurLang ?

Doufam, ze by tady mohla byt ulozena jazykova mutace a treba je tu nejaka spatna hodnota, tak prosim nekoho s cestinou, jestli by mi sem tu hodnotu dal a zkusim...
Luke007 (0)|3.4.2006 00:25
tak uz se mi to povedlo... uz nic :-)
mirecz_ce4you (6)|3.4.2006 09:14
ako si to urobil, mne to tiez nejde?