Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazené výsledky: 91 až 97 z 97

Téma: Mitac Mio A701

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Hi ..... alespoň nejsem sám. No, původní dopisovatel to myslel tak, že budeš pročítat i ty fóra, na které nemáš zařízení (PDA). Nebudu Tě napínat, je to tady:

http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=4431

Jen pro WM5 to stejně není. Tak mnoho úspěchů.... hi
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Díky, žel zase nastává zoufalství.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Mám Mio cca dva měsíce a s toho stříbrného rámečku, tam, kde se nejcasteji stýká s rukou, začíná dost nepěkně odlézat barva. Myslíte, že by to šlo reklamovat? Protože si nemyslím, že za cca 17000,- bych měl mit po třech měsících doma flekatou příšeru! Podotýkám, že to není poškrábáním či mechanickým poškozením. Dík za názory ....... (nebo rady...).

Nováček
    Registrace
    May 2006

Pot kazdeho cloveka je jinak agresivni, pro ochranu strojku existuji btw. pouzdra apod.
    Mne zase pot z rukou nezere PDA, ale za 5 let pouzivani auta mi docela dobre vyhlodal jinak prijemny a kvalitni plast na saltrpace....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Na PDA v pouzdře se bude blbě ťapat, navíc používám originální pouzdro dodávané výrobcem, v manuálu nikde není napsáno, že se nesmí dotýkat stříbrného plastu. Nicméně nebylo předmětem dotazu používání pozdra jako samotná nevhodnost použití této barvy v oblasti, kde dochází ke každodennímu styku s pokožkou.

Dotaz tedy zůstává následující: lze toto reklamovat???

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Tak ta rada s pouzdrem je dobrá. Mám 5 let N6210 bez futrálu a barvy drží. Pouze oděrky od pádů.
    Osobně když mi začne po krátké době mizet barva, půjdu Mio vesele reklamovat.

M66 M66 je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

xRoman: to je divné. Mám Mio od 04/2006 a vypadá pořád dobře. Dokonce ani pády na něm nezanechaly žádné stopy. Když ho srovnám třeba s QTEK Typhoon (ET dataphone II), který jsem cca rok používal, tak kvalita Mia je o několik tříd výše. QTEK byl ošoupaný za pár dnů, Mio stále OK (raději to zaklepávám to...). Napadlo mě, vzhledem k tomu, že moje Mio je starší, jestli třeba ten rámeček nezačali dělat z jiného materiálu. Já si nejdřív myslel, že je z AL, tak dobře vypadalo.

Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567

Podobná témata

1. Reakcí: 162
    Poslední příspěvek: 29-12-2007, 16:35
  2. Mitac MIO A701
    Od Fány_oldd v sekci Mio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-04-2007, 12:05