Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 33

Téma: Notebook zdarma???

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Jedná se o reklamní kampaň firmy acer. Stačí se zaregistrovat zde: http://notebook.GustoNetwork.com/index.php?mid=609320, sehnat dalsich 18 lidí a počítač je váš. Kamarádovi už 2 přišly, me zatim 1. Super věcička Zkuste to,za pokus nic nedate...ACER TravelMate 2700 ZDARMA! žádný podvod Chcete tento notebook zdarma?Zaregistrujte se odkaz bude dole!A řekněte o tom dalším 18 přátelům.Pokud se taky zaregistrují tak do 28 dnů!Tak vám příjde notebook.Nevím jak se jim to může vyplatit ale funguje to.Jediné co to chce je umět základy anglictiny,zaregistrovat se a pak se malinko snažit.Firma Acer,která tyto notebooky vyrábí má větší navštěvovanost stránek a tím pádem větší reklamu a to se firmě vyplatí.A tak vám pošlou notebook zcela zdarma!
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

A nemohl bys prihodit nejake dosvedcujici fotecky? jako treba notebook, krabice ve ktere ti to prislo, s adresou odesilatele?
    Nejak neuverim dokud neuvidim...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

no jestli jsem to tam dobre pochopil, tak tech 18 lidi si musi neco nejdriv obednat a pak vam jsou teprv pripocteni, jsou to sice malickosti, ale kdo by si co obednaval
    vice na http://notebook.GustoNetwork.com/

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zabanovat a uz nikdy sem nepoustet

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Při výdajích, které dávají různé společnosti za reklamu a naproti tomu výrobní ceně, která u tohoto notebooku bude pár desítek, možná stovek dolarů, by celá tato kampaň byla efektivnější, než reklama namalovaná např. na formuli MS.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od ElSoft
    no jestli jsem to tam dobre pochopil, tak tech 18 lidi si musi neco nejdriv obednat a pak vam jsou teprv pripocteni, jsou to sice malickosti, ale kdo by si co obednaval
    vice na http://notebook.GustoNetwork.com/
    To od Vás neni pěkný skovávat za tento odkaz http://notebook.GustoNetwork.com tuto adresu: http://notebook.GustoNetwork.com/index.php?mid=605788. Nevim proč bych měl dávat 1 "bod" hrači číslo 605788.:no: Spíš by jste měl odkazovat na http://notebook.gustonetwork.com/index.php nebo tak nějak...(

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Já jsem od Aceru také před pár týdny dostal nový notebook zdarma, a ani jsem k tomu žádných 18 lidí nepotřeboval obtěžovat nějakou řetězovkou.. Jediné co mne to stálo byl muj předchozí, starý a poškozený notebook jež mi někdo ukradl v jejich skladu..:yes: ) A jelikož tento starý model již neměli, dali mi nový a po hardwarové stránce 2x tak nabušenější..

BTW, neměla by být tato diskuze v offtopicu?..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Když už Ti jeden notebook poslali proč dáváš link se Svým číslem ??

To si chceš s těma notebookama otevřít krámek ???

Podle mne se jedná o klasické letadlo. A sehnat 18 lidí je opravdu hodně.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Miloš sem žádný odkaz se svým číslem nedává, rozlišujte příspěvky jednotlivých uživatelů.
    Abych potvrdil, nebo vyvrátil celou tuto záležitost, tak jsem se také zaregistroval. Link na sebe sem dávat nebudu, raději jsem obeslal pár známých a uvidíme (když to ale vezmu kolem a kolem, stačí zajít do internetové kavárny, založit si pár emailů, zaregistrovat se a za pár hodin mám nasbíráno určitě víc než 18 "podpisů").
    Ve 12:52 jsem poslal svoji registraci 36 lidem.
    Uvidíme, co bude dál.
    O průběhu celé akce vás budu průběžně informovat.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Reagoval jsme na "uživatele "Respekt" coby zakladatele této diskuze a né na Miloše.

http://notebook.GustoNetwork.com/index.php?mid=609320

Miloš sem ani žádný link s číslem nedával.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Jiří Pospíšil
    Reagoval jsme na "uživatele "Respekt" coby zakladatele této diskuze ...
    Aha, já si špatně přečetl, že on už také jeden NTB dostal (alespoň to tvrdí ).

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Tak už mám dva "přátele"...
    (a jdu vyčerpat vodu ze sklepa ).

Registrace
    Nov 2007

Ten web je z nejakyho duvodu uplne nechutne pretizeny :sarcastic: (nebo proste pomaly)

Nevite jestli by poznali, kdybych si odecet par mesicu od data narozeni?

Ipf: V ty kavarne by ti to bylo k nicemu. IP maji vsechny kompy stejnou. Jak by se jim to sai libilo, kdyby se z jedne IP behem hodiny zaregistrovalo 20 lidi na ID jednoho uzivatele )

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    Ten web je z nejakyho duvodu uplne nechutne pretizeny :sarcastic: (nebo proste pomaly)

Nevite jestli by poznali, kdybych si odecet par mesicu od data narozeni?

Ipf: V ty kavarne by ti to bylo k nicemu. IP maji vsechny kompy stejnou. Jak by se jim to sai libilo, kdyby se z jedne IP behem hodiny zaregistrovalo 20 lidi na ID jednoho uzivatele )
    Jeste ze existuji anonymni proxy servery... :-)
    Joking... tomuhle neverim, Acer dava notebooky, Bill Gates rozdava svym uzivatelum penize, etc... stejna kategorie hoaxu...

Registrace
    Nov 2007

Ne, trik je v necem jinem. Aby se clenstvi daneho clena potvrdilo, tak si musi poridit neco ze seznamu sluzeb a zbozi, co je na tom webu. Jsou ruzne sluzby na stahovani mp3, online hry, prasky apod. A to musi udelat kazdy z tech osmnacti lidi. Teda pokud jsem to dobre pochopil

Tema presunuto do sekce OFF-TOPIC

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. NET z mia na notebook
    Od Dark_Mike v sekci Mio
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-11-2007, 08:40
  2. notebook
    Od Razi3L_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 30-04-2007, 19:45
  3. Notebook
    Od flashman v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 61
    Poslední příspěvek: 10-04-2007, 18:17
  4. GPS pre Notebook
    Od XRAY1 v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-10-2006, 20:27
  5. PDA vs. NOTEBOOK
    Od 1979 v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 26-04-2005, 08:36