Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

hw6515 a aplikace pro zněnu rozlišení plochy?

maxchat (14)|31.3.2006 13:45
Dobrý den. V diskuzích jsem našel informace o tom že existují aplikace pro změnu rozlišení plochy, ale bohužel už nebylo řečeno jak se tyto aplikace jmenují. I několik uživatelů se na to ptalo, ale nebylo jim to zodpovězeno. Nikde ve fóru o HP jsem to už nenašel. Omlouvám se pokud jsem něco přehlédl a děkuji předem za odpověď.
organiq (165)|5.4.2006 16:50
obavam se, ze rozliseni plochy nezmenite. hw6515 ho ma 240x240, vice z toho nevymackne nic.
takze, bud se jednalo o zmenu rozliseni fotaku nebo o zmenu rozliseni jineho pda, ktery ma vga display, ale wm5 nebo 2003se pouzivaji rozliseni 320x240, pak se to resi jinymi programy (seVGA, ozVGA).
maxchat (14)|6.4.2006 00:18
Ano, fyzické rozlišení je 240x240. V tomto topicu se pár lidí ptalo jak se jmenují programy které simulují větší rozlišení. Tedy které přidají posuvný jezdec pro zobrazení informací, které se běžně na tento čteratý displej nevejdou. Viz příspěvek od Bl@cka. Ale pokud to tak nejde, nevadí, já jsem spokojen i tak, některé věci vyřeším jinak.
pavelbures (73)|6.4.2006 22:21
Nevím zda Vám dobře rozumím, ale posuvník by měl být na čtvercovém displeji zobrazen běžně, u většiny aplikací není třeba nic instalovat. Jo v začátcích tohoto modelu to bylo jinak, třeba Spb Bechmark se čtvercem nefungoval, ale za tu dobu už bude většina aplikací upravená.
rkupka (30)|7.4.2006 21:34
Já jsem zkusil použít prográmek od Nyditot:

http://www.nyditot.com/

ale nefungovala mi na HP6515 poslední verze 5.02 ale jen předchozí 4.23. Nastavíš si jakou chceš plochu a pak si posouváš obrazuvku. Někdy se to hodí pro nastavení předvoleb programů, do kterých se kvůli 240x240 neda dostat.

!!! ALE POZOR ...zazálohuj svoje PDA protože můžeš přijít o vše, když něco špatně nastavíš. !!!
maxchat (14)|7.4.2006 23:55
Děkuji. To je vono. Díky.