Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Statická navigace a Track smooth

acter (35)|31.3.2006 09:58
Muze mi nekdo pls vysvetlit co to je Staticka/Dynamicka navigace a Track smooth ??? Ktera navigace je lepsi ?
beecher (9270)|31.3.2006 19:07
Staticka navigace je o tom, ze pri nizsich rychlostech (pod 4 km/h) vypocty GPSky o miste, kde se nachazim, diky vlastnostem systemu GPS tzv. "litaji", tj. napr, stojim ale podle GPSky jsem jednou tam, jednou o 5 metru jinde, podruhe o 10m zase jinde... No a staticka navigace udela to, ze to neskace (fixne se na jeden bod) a pri prekroceni rychlosti nad 4 km se od toho bodu odpouta a ukazuje jak jedu/jdu, coz vsak u pesi turistiky muze byt problem, protoze ac jdu, tak to ukazuje, ze stojim na miste...

Track smooth "vyhlazuje" trasu, kterou jdu/jedu, tzn. ze zaznamenane body trasy, kterou jsem projel/prosel, budou po sobe nasledovat prirozeneji...
acter (35)|2.4.2006 09:10
To beecher: diky za vycerpavajici odpoved...je to shrnu....pro navigaci v aute je asi lepsi zapnout statickou navigaci a i track smooth... V TomTomovi mi dela tak trosku "zubatou" zatacku a timhle to vyresim, podle vseho.
acter (35)|2.4.2006 11:36
Tak jsem to chtel vyzkouset s SP GPS View, ale bohuzel jsem neuspel... GPS View se pri prvnim spusteni sekne, po soft-resetu uz nabehne misto GPS View jen bila obrazovka s krizkem (exit)... Takze s timto softem si asi nezaprepinam :-( Nevite o nejaky alternative ?
Dikec