Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket kim prosím o radu

mata100 (2)|30.3.2006 19:28
Dobrý den. Zdravím a zároveň prosím o radu.Vlastním Acer n 35 a po spuštění Pocketkim mě hlas řekne chyba komunikace s modulem GPS,potom program hledá satelity asi tak 5 až 10 minut než řekne poloha zaměřena.pak se ještě asi 2 minuty střídá počet satelitů buď 0 nebo 3 a pak vše šlape jak má.Port mám nastaven na com8 a rychlost na 9600 ale i na 4800 to dělá stejně.dělal jsem s tím všechno možný ale nic nepomohlo.prostě když chci program použít, tak musím min. 5 min. jet bez a pak se to nějak chytne.Moc děkuji za jakoukoliv radu.P.S.Mám poslední verzi ale dělalo to i v té minulé.Díky
Surgical (2364)|31.3.2006 08:02
Co se ti na tom zda nenormalniho? Acer N35 je dost stare zarizeni, vykon GPS modulu odpovida jeho vekovitosti. Dneska jsou jiste lepsi, vykonnejsi, rychlejsi chipsety, se kterymi sveho Acera N35 proste dost dobre porovnavat nemuzes.
pepa_ce4you (105)|31.3.2006 10:10
No dříve jsem n35 měl a zaměřil se vždy do 2 minut pokud to nebylo v nějaké vysoké zástavbě tam se nechytil.
mata100 (2)|31.3.2006 21:18
Tak pardon.Toto je moje první zařízení tohoto typu.Takže se teprve učím co a jak.Každopádně děkuji za odpovědi.Je zvláštní, že když používám navigaci a dojedu na místo,posléze PDA vypnu a třeba za půl hodiny jií chci opět použít, tak se chytne téměř okamžitě.
sh0tek_ce4you (163)|2.5.2006 11:53
Skus si neco precist o GPS, konkretne o "hot start" vs "cold start", je to o mnozstvi informaci ktere musi jednotka dostat od satelitu, kdyz je nejakou (kratkou vs dlouhou) dobu vypnuta. Pro zacatek mrkni sem.