Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Active Sync

PiTRiS_ce4you (257)|29.3.2006 21:42
Doufam že tady tedle porlbém ještě nebyl, nějak sem nenašel: včera se ke mě konečně dostala N311ka, ale mám šílený trable s active syncem - ta mrcha se snaží pořád syncovat, jen co dám PDA do kolíbky a to i když ho vypnu, prostě jednou za 3-5 minut si ho oživí a začne... Dost mě to ****, nešlo by to někde vypnout jinak než schozením celýho AS? Nastavení sem prolez horem dolem a nikde sem nic takovýho nenašel :( AS 4.1

A ještě 2 věci (nepatří to do týdle sekce, ale nechci zakládat zbytečně další diskuzi):
- V Notes mi to pořád zobrazuje všechny složky, jak z karty, tak z dokumentů - nešlo by to nějak zredukovat, aby to zobrazovalo třeba jen složky v nějakym konkrétním adresáři? Prostě jako to bylo v palmu, všechno někde a na výběr jen kategorie který člověk chtěl... A de nějak určitou notes dát pod heslo??
- Dát složku s dokumentama by default na kartu asi nejde, co? (Něco v tom smyslu sem našel, ale nebylo to zrovna o WM5.0,takže se jen ujišťuju) Ideálně aby ji to i syncovalo :))
Zdenek Malinsky (9781)|29.3.2006 23:31
Ad AS
Použij tento návod Milana Švece a nakonfiguruj si plán synchronizace na ruční nebo jak je libo. Návod je sice pro smartphone, ale část, kterou potřebuješ, funguje i pro PDA.
PiTRiS_ce4you (257)|30.3.2006 10:23
supr, to vypadá jako přesně to co sem potřeboval :) sem se divil, že tam nikde to nastavení není a ono se objeví až při zadání exchange... blbej výmysl...
ZdenekP (224)|30.3.2006 16:00
Ad dokumenty na kartu - tohle jsem někde našel, ale nezkoušel jsem:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows CE Services]
Mofify\Create the following:
String Bane: FileSyncPath Value: \SD Card\My Documents
Simply create a root folder on your storage card named: My Documents.

Používám MobSync.
PiTRiS_ce4you (257)|30.3.2006 21:05
supr, taky to funguje :) teda aspoň ty dokumenty, co si hodim do toho adresáře co se má syncovat to háže na kartu... bohužel, když tam přemístím třeba notes, tak ty už nesyncne, ty jen když sou v paměti... ale aspoň něco :)

ještě dořešit to aby mi to v notes nezobrazovalo všechny adresáře z paměťovky ale jen ty z documents v PDA a budu spokojenej :)
PiTRiS_ce4you (257)|30.3.2006 21:31
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Ad AS
Použij tento návod Milana Švece a nakonfiguruj si plán synchronizace na ruční nebo jak je libo. Návod je sice pro smartphone, ale část, kterou potřebuješ, funguje i pro PDA. [/QUOTE]

sakriš... neměl sem čas to moc zkoušet, ale myslel sem, že to zabralo... bohužel... furt si ho ta mrcha zapíná jak chce a to i když sem si v tom plánu dal manuálně... mžůe to bejt tim, že sem si tam nechal ten exchange server? (používám mail2web)