Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Acer N35 nabíjení-TomTom OK, nenabíjí-TomTom KO

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Ahoj všichni. Teď jsem se dozvěděl od známého, že má problém s Acerem N35 a TomTomem a chtěl bych vás požádat o pomoc. Jde o to, že když jede autem a má Acera připojenýho na nabíjení, tak jede TomTom , tak jak má a když ho jen tak strčí do držáku bez nabíječky, tak mu to chvíli ukazuje přesnou pozici a najednou to skočí třeba na další křižovatku, nebo se pozice zobrazí úplně jinde a za chvíli zas skočí pozice do správného místa a tak pořád dokola. Dělá to jen TomTom a Acer. Má ještě Yakumo Alpha GPS a TomTom (stejnej program, stejná verze) a ten jede v pohodě jak s nabíječkou, tak bez ní. Neví prosím vás někdo důvod proč tohle Acer dělá, nebo žeby TomTom? Díky POLL

Jo ještě zkoušel to i přeinstalovat a stále nic.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Mam stejnou kombinaci a krome toho, ze mi obcas navigace 'jede sama' pri spabsim signalu - prepoklada pokracovani ve stejne linii - se mi nic takoveho nestava. A nabijeni ci nenabijeni na to nema imho v mem pripade vliv ..

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

No pokud ma zapojenou nabijecku, tak taky pokracuje ve smyslu cesty, ale musim uznat, ze zisk signalu ma perfektni, takze se to stane jen v hodne stinenych oblastech. Snad to nebude na reklamaci.

Podobná témata

1. nefunguje nabíjení - Diamond2 se nenabíjí z PC
    Od ethan v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-10-2009, 11:37
  2. Acer n35 a TomTom 6
    Od Pool111 v sekci Acer
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 10-12-2007, 21:06
  3. TomTom na Acer n35 - jak na to?
    Od Luketiy v sekci TomTom
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-07-2007, 03:07
  4. Přehřívání baterie N 560 při GPS + nabíjení (tomtom)
    Od ZD3MOLATOR v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 02-08-2006, 19:58
  5. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 24-05-2006, 23:05