Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer N35 nabíjení-TomTom OK, nenabíjí-TomTom KO

Poll_ce4you (4)|29.3.2006 16:57
Ahoj všichni. Teď jsem se dozvěděl od známého, že má problém s Acerem N35 a TomTomem a chtěl bych vás požádat o pomoc. Jde o to, že když jede autem a má Acera připojenýho na nabíjení, tak jede TomTom , tak jak má a když ho jen tak strčí do držáku bez nabíječky, tak mu to chvíli ukazuje přesnou pozici a najednou to skočí třeba na další křižovatku, nebo se pozice zobrazí úplně jinde a za chvíli zas skočí pozice do správného místa a tak pořád dokola. Dělá to jen TomTom a Acer. Má ještě Yakumo Alpha GPS a TomTom (stejnej program, stejná verze) a ten jede v pohodě jak s nabíječkou, tak bez ní. Neví prosím vás někdo důvod proč tohle Acer dělá, nebo žeby TomTom? Díky POLL

Jo ještě zkoušel to i přeinstalovat a stále nic.
spachal (12)|29.3.2006 22:07
Mam stejnou kombinaci a krome toho, ze mi obcas navigace 'jede sama' pri spabsim signalu - prepoklada pokracovani ve stejne linii - se mi nic takoveho nestava. A nabijeni ci nenabijeni na to nema imho v mem pripade vliv ..
Poll_ce4you (4)|29.3.2006 22:15
No pokud ma zapojenou nabijecku, tak taky pokracuje ve smyslu cesty, ale musim uznat, ze zisk signalu ma perfektni, takze se to stane jen v hodne stinenych oblastech. Snad to nebude na reklamaci.