Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Výběr pda

djmilas_ce4you (1)|29.3.2006 00:37
Dobrý den, v pda jsem lama.. Četl jsem už několik recenzí a návodů na koupi zde na ce4u..
Pda chci vyuzivat hlavne na cteni a zapisovani textu..
Vybral jsem tri modely: Acer N30, Hp ipaq 1950, a jestli bych ho ještě někde v obchoodech sehnal tak FCS Loox 410/420..
Mohli by jste mi prosim pomoct vybrat ten nejlepsi a oduvodnit to?
Děkuji..
Faterson (78)|29.3.2006 05:57
[QUOTE="djmilas"]Vybral jsem tri modely: Acer N30, Hp ipaq 1950, a jestli bych ho ještě někde v obchoodech sehnal tak FCS Loox 410/420..[/QUOTE]Acer n30 som mal dva roky, odporúčanie znie: nekupovať. Možno ako úvod do sveta PDA je to OK, ale pomalý stroj a hlavná chyba: neštandardná hardvérová výbava, čiže chýbajúce navigačné tlačidlá na spodnej prednej strane vpredu, namiesto navigačných tlačidiel tam šľahli reproduktor (!). Toto sa ukazuje ako vážny problém pri práci vo viacerých programoch, ktoré so štvorsmerným navigačným tlačidlom rátajú.

Acer n30 určite nie je šmejd, ale ani prístroj na úrovni roku 2006. Vo všeobecnosti radím nekupovať PDA, ale mobilný telefón, ktorý je zároveň plnohodnotné PDA. No ale to už môže byť vec osobných preferencií, akurát mi už naozaj liezlo na nervy, že každý deň bolo treba dva prístroje nabíjať, dva prístroje so sebou nosiť...:sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
atomion (1159)|30.3.2006 21:42
Ohledně Looxe 410/420.. Měl jsem 410ku přes rok a naprostá spokojenost!! Něměl jsem ani jednou nějaký vážnější problém.. Ale být vámi koupil bych radši Loox 420.. Má rychlejší procesot o 100Mhz (je to docela znát), ještě se myslím prodává (410ka již nee) a WiFi taky není k zahození.. ;) :yes: