Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaký font na ASCII a UNICODE??

atomion (1159)|28.3.2006 22:06
Zdravím.. Mám dotaz.. Jaký font mám použít aby se mi v MDA zobrazovali při prohlížení (úpravě) programů kód ASCII nebo UNICODE?? Vždy mi to hodí nepřehlednou směsici různých znaků které opravdu z hlavy nerozumím.. :O Například jsem si chtěl k jednomu programu přidat ikonu a jediné jak se mi to povedlo zobrazit v HEXadecimálním kódu a v tom tu ikonu přidat určitě nedokážu.. Děkuji za odpovědi případně vaše zkušenosti
beecher (9270)|30.3.2006 02:04
Muzes to nejak bliz specifikovat, co presne chces udelat? Nejak jsem naprosto nepochopil, na co se ptas...
atomion (1159)|30.3.2006 21:24
Hlavně sem to pěkně poplet.. :D Vím že to není font ale nějaký překladač.. Myslím tím že když chci v nějakým file exloreru "vidět" program tak ho mohu vidět jen v HEXadecimální kódu ale jelikož ten file explorer neumí překládat ani ASCII a ani UNICODE tak se v tom vůbec nevyznám.. Chtěl bych prstě změnit ten *.exe soubor tak že bych mu chtěl přidat ikonu.. A jelikož to HEXadec kódu tam neumím napsat tak bych to viděl na to kódování textových "příkazů" toho programu.. Vysvětluju to asi mooc složitě.. Asi "dělám z malé housenky ještě větší housenku" :D ale nějaký ten "překladač" by pro PPC by se mi hodil..
beecher (9270)|31.3.2006 11:18
Tak to bych chtel vedet, jak to chces bez nejakeho resource editoru udelat...
Protoze ani po prelozeni do textove podoby nebudes to tam nejakym copy&paste schopen udelat... ;)
atomion (1159)|31.3.2006 19:57
A resource editor je například Visual basic nebo tak podobně??
beecher (9270)|2.4.2006 19:32
:D

Ne, napr. tohle...