Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tvorba temat pro WM5

fun_thomas_ce4you (74)|28.3.2006 16:35
Ahoj lidi, nevim jestli spatne hledam, ale nic nenachazim...existuje prosim nejaka aplikace na PC pro tvorbu tematek pro WM5? Diky za info
vario (441)|28.3.2006 17:25
fun_thomas_ce4you (74)|28.3.2006 19:50
Aha, takze jsem spatne hledal...na tohle jsem opravdu nenarazil. Jdu to stahnout a ozkouset, moc diky za info :)
vario (441)|28.3.2006 20:00
nejlepší způsob, jak s programem začít, je otevřít v něm nějaké funkční tema a to kompletně předělat... sám přijdeš na to, proč to píšu :))
fun_thomas_ce4you (74)|28.3.2006 20:12
No prave na to koukam kolik je tam vselikajech moznosti, hejblatek a prepinacu ;) vypada to celkem slusne, myslim ze s tim uz pujdou delat slusny a hlavne funkcni temata pro WM5.
Jeste jednou moc diky :)
Red Dwarf_ce4you (187)|2.7.2006 16:11
Výše jmenovaný program jsem stáhnul, nainstaloval, natáhnul v něm již existující témátko, upravil všechno dle svých přání. Ale pořád se mi nedaří docílit toho, aby byly lišty černé (jsou šedé) a aby byl *.jpg na pozadí přes celou obrazovku. V programu vypadá vše ok, na PPC ne! Pracuji v realVGA módu a tématko jsem tedy uložil v QVGA.
MultiTricker (112)|3.7.2006 00:01
[QUOTE="Red Dwarf"]Ale pořád se mi nedaří docílit toho, aby byly lišty černé (jsou šedé) a aby byl *.jpg na pozadí přes celou obrazovku. [/QUOTE]

Zaškrtněte při výběru barevnosti lišt volbu "Create BaseHue Key for the Theme" a potvrďte, barva by se v PPC měla při vyexportování a nainstalování takto upraveného schématu změnit. A také si na té obrazovce zkuste pohrát s volbou DPI (a nezapomeňte rověž zaškrtnout volbu napravo pro vytvoření klíče).

V tom prográmku se dají udělat pěkná schémata :)
Red Dwarf_ce4you (187)|3.7.2006 13:03
Tak se mi ani po dvou hodinách a nastavení všeho dle odkazovaného návodu nepodařilo získat mnou požadované témátko :(( Lišty pořád šedé, obrázky špatně ořezané... Fixnámol! :evil:
beecher (9270)|3.7.2006 13:08
No nevim, kdyz jsem po tom patral kdysi ja, tak jsem nenarazil na nic lepsiho nez je ThemeMaker X...
MultiTricker (112)|3.7.2006 16:39
[QUOTE="Red Dwarf"]Tak se mi ani po dvou hodinách a nastavení všeho dle odkazovaného návodu nepodařilo získat mnou požadované témátko :(( Lišty pořád šedé, obrázky špatně ořezané... Fixnámol! :evil: [/QUOTE]

No, alespoň nejsem jediný, kdo si myslí že je ThemeGenCE hodně neintuitivní a uživatelsky celkem nepřátelský. Já jsem se potýkal v podstatě se stejným problémem. Ty lišty jsem vyřešil tak, že jsem nechal vygenerovat ten klíč (to jest ono zaškrtávací políčko) a obrázek jsem musel nechat DPI na 96 (jinak byl moc malý nebo moc velký) a navíc jsem u toho obrázku na pozadí v jeho dolní části musel nechat prázdnou mezeru, abych mohl "zaměřovací obdélník" vpasovat na mnou požadované místo.
Red Dwarf_ce4you (187)|3.7.2006 17:02
Díky za pomoc, nakonec jsem stáhnul tématko ClassicBlack.tsk, co sem dal TheMelin a jen tam doplnil obrázky. Pořád to není dokonalé, ale co se dá dělat :sarcastic: Nemám čas hrabat se v tom hodiny.
duffioso (537)|3.7.2006 18:49
nejlepsi je Microsoft Pocket Pc 2002 Theme generator... ke stazeni ZDE