Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Tvorba temat pro WM5

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Ahoj lidi, nevim jestli spatne hledam, ale nic nenachazim...existuje prosim nejaka aplikace na PC pro tvorbu tematek pro WM5? Diky za info
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

free ThemeGenCe

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Aha, takze jsem spatne hledal...na tohle jsem opravdu nenarazil. Jdu to stahnout a ozkouset, moc diky za info

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

nejlepší způsob, jak s programem začít, je otevřít v něm nějaké funkční tema a to kompletně předělat... sám přijdeš na to, proč to píšu )

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

No prave na to koukam kolik je tam vselikajech moznosti, hejblatek a prepinacu vypada to celkem slusne, myslim ze s tim uz pujdou delat slusny a hlavne funkcni temata pro WM5.
    Jeste jednou moc diky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

Výše jmenovaný program jsem stáhnul, nainstaloval, natáhnul v něm již existující témátko, upravil všechno dle svých přání. Ale pořád se mi nedaří docílit toho, aby byly lišty černé (jsou šedé) a aby byl *.jpg na pozadí přes celou obrazovku. V programu vypadá vše ok, na PPC ne! Pracuji v realVGA módu a tématko jsem tedy uložil v QVGA.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od Red Dwarf
    Ale pořád se mi nedaří docílit toho, aby byly lišty černé (jsou šedé) a aby byl *.jpg na pozadí přes celou obrazovku.
    Zaškrtněte při výběru barevnosti lišt volbu "Create BaseHue Key for the Theme" a potvrďte, barva by se v PPC měla při vyexportování a nainstalování takto upraveného schématu změnit. A také si na té obrazovce zkuste pohrát s volbou DPI (a nezapomeňte rověž zaškrtnout volbu napravo pro vytvoření klíče).

V tom prográmku se dají udělat pěkná schémata

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

Tak se mi ani po dvou hodinách a nastavení všeho dle odkazovaného návodu nepodařilo získat mnou požadované témátko ( Lišty pořád šedé, obrázky špatně ořezané... Fixnámol! :

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No nevim, kdyz jsem po tom patral kdysi ja, tak jsem nenarazil na nic lepsiho nez je ThemeMaker X...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od Red Dwarf
    Tak se mi ani po dvou hodinách a nastavení všeho dle odkazovaného návodu nepodařilo získat mnou požadované témátko ( Lišty pořád šedé, obrázky špatně ořezané... Fixnámol! :
    No, alespoň nejsem jediný, kdo si myslí že je ThemeGenCE hodně neintuitivní a uživatelsky celkem nepřátelský. Já jsem se potýkal v podstatě se stejným problémem. Ty lišty jsem vyřešil tak, že jsem nechal vygenerovat ten klíč (to jest ono zaškrtávací políčko) a obrázek jsem musel nechat DPI na 96 (jinak byl moc malý nebo moc velký) a navíc jsem u toho obrázku na pozadí v jeho dolní části musel nechat prázdnou mezeru, abych mohl "zaměřovací obdélník" vpasovat na mnou požadované místo.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

Díky za pomoc, nakonec jsem stáhnul tématko ClassicBlack.tsk, co sem dal TheMelin a jen tam doplnil obrázky. Pořád to není dokonalé, ale co se dá dělat :sarcastic: Nemám čas hrabat se v tom hodiny.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

nejlepsi je Microsoft Pocket Pc 2002 Theme generator... ke stazeni ZDE

Podobná témata

1. Tvorba temat pro VGA zarizeni
    Od Rosie v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 03-11-2006, 09:52
  2. tvorba vlastních temat v pc