Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Systemove konektory

ddano (122)|28.3.2006 12:31
Zaujímala by ma kompaktibilita systémových konektorov pre jednotlivé PDA ( NIE PINOUT). Ak máte skúsenosti viete odpovedať, s čím je kompaktibilný konektor na Acer n311? Zatiaľ viem len v rámci Aceru s n30/35/50. Z toho, čo som pozrel sa mi zdá, že aj s A730W a nožno LOOX 420, ale tým už som si nie som istý. Díky
brkel (56)|29.3.2006 00:16
...IMHO bych takovy veci hlavne nezkousel primo, u nekterych PDA je zapojeni takovy ze si ho muzes klidne oddelat.... (napr. prave LOOXovy veci na PDA Acer - netvridim ze by to odeslo, ale mohlo by...)
ddano (122)|29.3.2006 08:02
Asi sme sa nerozumeli: mňa zaujíma typ KONEKTORA ( jeho fyzické rozmery), nie VNÚTORNÉ ZAPOJENIE . Vnútorné zapojenie signálov na konektoe (pinout) môžu a asi aj majú jednotlivé modely PDA rôzne, ale pokiaľ človek vie pinout, tak môže použiť konektor a napájkovať si tam, čo potrebuje.
brkel (56)|29.3.2006 21:28
...oh... ..sorry, chtel sem to upravit, ale bud je to v jinym foru, nebo sem to neposlal...
..konektory jsou u vetsiny pda stejne - este aby ne kdyz je delaji skoro v jedne tovarne - a treba tady Seba ti jeden klidne opatri...