Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dostupnost CABů??

maeko (53)|28.3.2006 12:01
Zdarec lidi.. Mám tak trochu problém nefunguje mi spojení počítače s pda takže nemůžu nic instalovat.. Chtěl bych se teda zeptat jak je to s dostupností cabů, abych mohl instalovat přímo v pda, nebo jestli je nějakej program na comp, kterej by dokázal udělat instalaci do počítače a já pak jenom ty složky překopčil.. Nebo program do PDA, kterej by dokázal *.exe souštět na pda mooc vám díky.
Pavlucha (1496)|28.3.2006 12:41
Když spustíš EXE z PC, vytvoří se ti ve složce Program Files/Microsoft Active Sync ... CAB. Instalaci nech otevřenou a ten CAB si zkopíruj jinam. Pak instalaci můžeš dokončit nebo killnout.

EDIT: .. opravil jsem path v PC .... teď už je to správně ;)
maeko (53)|28.3.2006 13:09
moooc ti díky hned to jdu skusit!!!! Jestli to bude fungovat si můj bůh!!:)

EDIT: joo super funguje to fakt díky, nevim co bych si bez toho počal thx!!
HollyG_ce4you (77)|28.3.2006 14:05
Takhle si extrahuju vsechny programy a pak uz jenom instaluju caby v PDA. Jenom je to obcas docela opruz, zvlast kdyz to ten cab ma ulozeny uplne nekde jinde...
Zdenek Malinsky (9781)|28.3.2006 14:26
Dost velké procento výrobců poskytuje své softy i ve formě .CAB, takže je možno si je stáhnout rovnou do PDA. Obdobně i v sekci freeware zde na ce4you.cz si z mobilní verze, tedy mobil.ce4you.cz, stáhnete jen softy ve verzi, která nevyžaduje instalaci z PC přes ActiveSync.
maeko (53)|28.3.2006 16:34
Ještě se chci zeptat jak program nainstaluju na kartu?? když instaluju přes cab, tak se mě to nepta!!
Zdenek Malinsky (9781)|28.3.2006 16:41
Tady to máš vysvětlené. CabInstl ti pomůže.