Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Instalace zkušební verze

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Dobrý den, zakoupil jsem si zkušební verzi be-on-road tenkrát myslím ve verzi 1.1.0.0. tu jsem nainstaloval a po 10-ti dnech vypršela a tak jsem ji smazal. Při vydání nové verze jsem se někde v diskusi dočetl, že je možné tuto 10-ti denní verzi znovu vyzkoušet (1.1.3.1) a tak jsem ji nainstaloval zadal sériové číslo a následně aktivační kód (vše z původní verze) Sedí i kód instalace ale stále to hlásilo neplatný aktivační kód. To samé to hlásí teď u verze 1.1.4.0. Přitom když to zadám přímo v instalátoru tak tam proběhne zpráva, že aktivace proběhla úspěšně, ale po spoštění v MDA to chce znovu zadání SN i AK.

Posílal jsem i e-mail přímo na Aponii a tam mi odpověděli to, co vlastně celou dobu zkouším. Nainstalovat novou verzi a aktivovat. Nevíte někdo co s tím? Děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Dobrý den,
    omlouváme se, že jste nedostal odpověď, bohužel nevím, kde se v komunikaci stala chyba.

Poprosím Vás, jestli můžete odeslat na podpora@aponia.cz e-mail, který bude obsahovat:
    - sériové číslo (stačí pět prvních znaků)
    - instalační kód (objeví se na zařízení po zadání sériového čísla)

Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Instalace WM 6.1
    Od wiblingen v sekci Palm
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 13-06-2009, 02:30
  2. Instalace
    Od BMWdejf v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-10-2007, 22:35
  3. Instalace eVC++ 4.0
    Od biokys v sekci Programování