Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nastavení BLUETOOTH n310

da.vid (2)|28.3.2006 09:49
Zdravím.Prosím někoho o radu s nastavením Bluetoothu na N310.Chci připojit Activesync přez bluetuuth a nejde mi to.Mám vše sespárované ale nedokáži uskutečnit spojení.V e spravci bluet..nemůžu nainstalovat ve složce moji zástupci vůbec PC.Vše jelo OK dokud jsem neflešl ten seting.Ten proběhl OK,ale vzhledem,že i předtím jsem měl problémy to spojit tak dávám vinu spíš sobě.OOuuu dobrá duše najde se někdooo?
Coburn (44)|30.3.2006 17:24
Ja to nikdy nezkousel, ale Acer mel problemy s windows i u n50...
lubosh_ce4you (22)|1.4.2006 22:32
Zdravim vsetkych!
Mam PDA par dni, kupoval som ho s umyslom "rozsirit" moznosti mobilu. Preto som dost zaskoceny ze neviem prepojit Acer N311 s Nokiou6320 cez BT.
Poradi mi niekto SW ktory dokaze posielat SMS,MMS,vytocit cislo, pracovat so zoznamom cez BT na mobile?
Zaroven aby to bolo pre WM5.

Skusal som freeSMS, ale neviem sa s nim spojit PDAs nokiou, okrem toho nevie MMS. Okrem toho by som este potreboval stiahnut subory z mobilu (fotky,3pg). To vsetko cez BT. Neviem ci su moje predstavy vobec realizovatelne.

Len pomaly a tazko vnikam do problematiky. Toto je vsak vec na ktoru som PDA planoval vyuzivat primarne, okrem toho este slovnik A-S, ale to je uz ina kapitola.
dufam, ze neporusujem ziadne pravidla. dakujem za kazdu radu