Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Máte zkušenosti s e-shopem mobilni.cz?

PedroKV (180)|28.3.2006 09:23
Ahoj,

objednal jsem si folii Brando matnou, oni ji posílají doporučeně, takže člověk ušetří na poštovném, už jsem tam poslal peníze, ale nezvedají ani jeden telefon, který mají na firmu, mailem nikdo nereaguje.

Mám pocit, že je to pěkná past.
Striker_ce4you (224)|28.3.2006 10:07
Jestli je uz po lhute kdy to melo byt dorucene, maji tvoje penize a nereaguji tak se obrat na COIku. Moc jinych variant ti nezbyva.
gummi (45)|28.3.2006 10:34
Ahoj, jestli myslis tohle http://obchod.mobilni.cz/ tak od tama, jeste v dobe kdy sem mel SE P900, sem objednaval nekolikrat folii a take SE HBH 662 a vzdy to doslo v pohode... jestli jsi to mel uz met na stole tak jim napis mejla, na ten me vzdy odovedel...
atomion (1159)|28.3.2006 21:56
2gummi:[QUOTE="PedroKV"]mailem nikdo nereaguje..[/QUOTE]

Mrknul bych se do rejstříku firem kde mají sídlo a přinejhorším bych tam být vámi zajel..

2Striker: Hned na ČOIku?? :D Ti ho pošlou k čertu kuli stovkám korun.. :sarcastic:
Zdenek Malinsky (9781)|29.3.2006 06:15
K mobilky.cz je už jedna diskuze také zde. Pokud je to Satron, tak jsem o něm četl už dost špatných referencí.:(
gummi (45)|29.3.2006 22:39
No nevim to jiste ale mam pocit ze s mobilky.cz to nema nic spolecneho...a jen tak mimochodem sem se tam dnes podival a ejhle, pisou tam:
Aktuální informace
29.3.2006 Dočasně pozastaven provoz obchodu, zaplacené objednávky fólií do dnešního dne budou odeslány

No tak treba ti vazne dojde :yes:
PedroKV (180)|30.3.2006 06:31
[QUOTE="gummi"]No nevim to jiste ale mam pocit ze s mobilky.cz to nema nic spolecneho...a jen tak mimochodem sem se tam dnes podival a ejhle, pisou tam:
Aktuální informace
29.3.2006 Dočasně pozastaven provoz obchodu, zaplacené objednávky fólií do dnešního dne budou odeslány

No tak treba ti vazne dojde :yes: [/QUOTE]

jojo, koukal jsem, tak snad :-)
PedroKV (180)|3.4.2006 14:26
Tak dneska mi folie dorazila. Jenže ne matná antireflexní, ale ta normální lesklá. A na firmě opět nezvedají telefony.... Holt si ji nechám. Ale nevíte,kde za rozumný peníz pořídit Brando antireflexní? Díky.
beecher (9270)|3.4.2006 14:43
www.ahmobile.cz

Jak u neinteligentnich na dvorecku, porad dokola... :sarcastic:
PedroKV (180)|3.4.2006 21:41
Tak jsem zkusil AHmobile, uvidíme.

Už vím, proč jsem si tam neobjednal dříve: neměli tam folii na HX4700 (největší, oříznu si) a neuvádějí cenu poštovného, až po registraci a objednání (divné). A taky 50Kč za dopo dopis mi přijde dost..

No, objednal jsem si antireflexní na Loox 720, snad bude pasovat (nebude menší) na C550. Měla by být myslím o fous větší. Uvidíme.

-blbeček ze dvorečka-
PedroKV (180)|6.4.2006 23:52
Tak AHMobile mohu jen doporučit, spolu s p. Železným jsme vybrali vhodnou folii (měl tam zrovna Looxe C550, jako mám já, tak nějaké folie otestoval, jak budou sedět-na C550 ještě nejsou). Poštovné mi snížil na 20Kč a zboží poslal ještě předtím, než mi dorazila mailem proforma faktura a než jsem ji stihl zaplatit. Skvělý business, za 2 dny byla doma. Mohu jen doporučit.

PS: nakonec jsem si vybral matnou Brando na Tungsten E2 a ořízl žiletkou, na dlouhé straně asi o 1mm, na kratší straně asi o 4mm. Teď sedí přesně, nikde se neodlepuje. A nalepil jsem ji napoprvé. K očištění jsem použil hadřík, co byl u sonyericssonu T610 na leštění displaye.