Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

... silne OT - nakupujete v Carreforu?

PavelR. (2184)|8.9.2003 14:48
... je to sice OT a navic jste zcela jiste jiz cetli/videli (ja az nyni), nicmene preci jenom to sem ze solidarity hodim ...
http://www.pooh.cz/pooh/a.asp?a=2006229&db

... nedavno jsme s drahou polovickou kupovali nabytek a ja jsem fotil digitalem vse co se nam alespon trochu libilo a doma v klidu jsme vybirali ... no jeste ze jsem nesel do Carreforu :evil: ...

PavelR.
Martin Hanzal (132)|8.9.2003 15:21
Co dodat, hovada jsou prostě všude, ovšem v bezpečnostních agenturách je jejich koncentrace řádově vyšší.
váňa (242)|8.9.2003 16:48
Četl jsem to až teď, stojí to za to, zveřejnit takové věci na více místech, aby se k tomu dostalo co nejvíce lidí. Carrefour tak bude "snedněji získávat zákazníky". Kdo chce kam.......:?: :!: :!: :!:
Pavel Koza (4761)|8.9.2003 16:53
Carrefour mi vubec nesedi, ale cerni serifove a ruzna security individua, to je fakt o strach vsude... Bud to jsou v lepsim pripade senilni dedci tesne nad hrobem, nebo naopak nabuseni mladosi s IQ -3, kteri si radi hrajou na drsnaky... K policajtum je nechtej, tak si leci komplexy tady.:no:
Wuffi (1599)|8.9.2003 17:21
Diky za odkaz... Ja s sebou digitak vlacim stale a ted nedavno jsem fotil sestru s neteri pri vyberu plysaka v EuroParku - mno jsem rad ze se nic podobneho nestalo. Zato kdyz jsem asi skoro uz pred rokem v InterSparu nakupoval a na PDA jsem si odskrtaval nakoupene veci a pocital predbeznou cenu nakupu, porad za mnou plizil nejaky chlapek a kdyz jsem se zastavil u konzerv tak si schvalne stoupl za me a nakukoval mi na displej. Tenkrat jsem mu uhnul, dal PDA tak aby na ne nevidel, prohlasil neco o velmi nenapadne ochrance a sel radeji pryc. Asi to byla ochranka v civilu, nevim. Kazdopadne to taky nebyl prijemny pocit a od te doby uz v obchode tak okate PDA nepouzivam...