Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: ... silne OT - nakupujete v Carreforu?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... je to sice OT a navic jste zcela jiste jiz cetli/videli (ja az nyni), nicmene preci jenom to sem ze solidarity hodim ...
    http://www.pooh.cz/pooh/a.asp?a=2006229&db

... nedavno jsme s drahou polovickou kupovali nabytek a ja jsem fotil digitalem vse co se nam alespon trochu libilo a doma v klidu jsme vybirali ... no jeste ze jsem nesel do Carreforu : ...

PavelR.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Co dodat, hovada jsou prostě všude, ovšem v bezpečnostních agenturách je jejich koncentrace řádově vyšší.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Četl jsem to až teď, stojí to za to, zveřejnit takové věci na více místech, aby se k tomu dostalo co nejvíce lidí. Carrefour tak bude "snedněji získávat zákazníky". Kdo chce kam.......:?: :!: :!: :!:

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Carrefour mi vubec nesedi, ale cerni serifove a ruzna security individua, to je fakt o strach vsude... Bud to jsou v lepsim pripade senilni dedci tesne nad hrobem, nebo naopak nabuseni mladosi s IQ -3, kteri si radi hrajou na drsnaky... K policajtum je nechtej, tak si leci komplexy tady.:no:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Diky za odkaz... Ja s sebou digitak vlacim stale a ted nedavno jsem fotil sestru s neteri pri vyberu plysaka v EuroParku - mno jsem rad ze se nic podobneho nestalo. Zato kdyz jsem asi skoro uz pred rokem v InterSparu nakupoval a na PDA jsem si odskrtaval nakoupene veci a pocital predbeznou cenu nakupu, porad za mnou plizil nejaky chlapek a kdyz jsem se zastavil u konzerv tak si schvalne stoupl za me a nakukoval mi na displej. Tenkrat jsem mu uhnul, dal PDA tak aby na ne nevidel, prohlasil neco o velmi nenapadne ochrance a sel radeji pryc. Asi to byla ochranka v civilu, nevim. Kazdopadne to taky nebyl prijemny pocit a od te doby uz v obchode tak okate PDA nepouzivam...

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-03-2011, 12:58
  2. Silné zahřívání zařízení
    Od vapouk v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 15:10
  3. zajímavě silné signály BT
    Od barokna_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 28-11-2005, 21:59
  4. Kde nakupujete software / hry
    Od sep_ce4you v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 05-06-2005, 11:30