Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Výstup na VGA (thin client)

LZ_ce4you (2)|27.3.2006 00:13
Ahoj všem, zvažuji nákup PDA (asi X51v) a chtěl bych se zeptat na toto:
nezkoušel jste někdo pracovat s VGA kabelem, který se k němu dá koupit?
Jde mi hlavně o to, zda se přes funkci Mirror Mode (kterou má asi jen Axim) + BT klávesnici + BT myš dá pracovat rozumně s terminal services (RDP client) na klasickém velkém monitoru/LCD. Všude se v souvislosti s tím kabelem píše jen o podpoře pro PowerPoint, případně další soft (třeba od ClearVue),
ale já myslím, že by to mělo jít po zapnutí Mirror Mode (+nějakého zvětšení obrazu, třeba přes Nyditot Virtual Display) pracovat v rozumném rozlišení (800x600+). Uvítám vaše zkušenosti s jakoukoli částí řešení (třeba jen s mirror mode). Předem díky.

... prostě aby šlo z aximu udělat přenosného terminal klienta a já nemusel tahat všude velký notebook.
beecher (9270)|28.3.2006 13:01
Tri veci vim urcite:
1. PDA umi pres kabel jenom VGA rozliseni.
2. Umi cele PDA smerovat ven, tzn. nejen PowerPoint ale zvladne i TS.
3. Nyditot nepracuje korektne na WM5 (spise vubec).
LZ_ce4you (2)|29.3.2006 19:30
diky za odpoved ale nejak se mi to nezda:

ad 1): podle techto fotek se mi zda ze jde prave i vic. Navic CleaVue umi minimalne pro PowerPoint rozliseni na vystup vetsi (zas ale nepisou jestli se da i editovat nebo jen zobrazi vystup bez symbolu mysi, podpory klavesnice) Nebo je to tak ze Mirror mod proste vic jak 640x480 neda nikdy?

ad 2) TS fakt jdou na vystup aspon v VGA (640x480)?? i tak lepsi jak vubec - PARADA! :-) Ale objevi se tam mys a klavesnice?

ad 3) Nydiot 5 by uz mel fungovat spravne i s WM5

tak zas nevim .-)
jeste jednou diky.
vatco (15)|29.3.2006 19:33
http://www.aximsite.com/boards/showthread.php?t=121415 :yes:
beecher (9270)|29.3.2006 20:14
1. Na tech fotkach neni nic jineho nez klasicky MS VGA rezim a RealVGA rezim. Spise bude problem v ta aplikaci Mirror mod, kdo vi, jak to chlapci napsali.
2. Jisteze jdou, vzdyt to pisu. To neni jenom o PPT, ale proste to dokaze zobrazit to, co mam na displayi v PDA, i pres ten kabel na monitoru ve VGA rozliseni.
3. No, kdyz jsem kdysi zkousel Nyditot pro WM2K3, tak to zrovna moc stabilni aplikace nebyla, hard-resety byly na dennim poradku...