Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 10 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 138

Téma: WM5torage

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

... to iste

... po viacnasobnom restarte x51v sa disk objavil v spravcovi, ale nikde inde ho nevidim

... problem "vyrieseny", nainstaloval som CardExportPPC216
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

vracena funkce pamatovani stavu AS....v1.46

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

update, pridava zastavovani tmail.exe

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Přátelé - kamarádi!
    Tak já nevím - stáhnu to do zařízení jako .cab, kliknu na to v Průzkumníku a objeví se hláška - K souboru WM5torage není přidružena žádná aplikace. Nejprve spusťte aplikaci a poté v této aplikaci otevřete tento soubor.
    Dovčíl mi všecky .cab šly, jak jsem uvedl shora.
    Zase chyba mezi židlí a klávesnicí či je v tom něco jiného?
    Díky za radu.

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

mozna spatne stazenej soubor?

znovu prikladam posledni verzi 1.48

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Nova verze podporuje zobrazovani prenosu pomoci LED...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

moc pekny. jenze ve win98 mi to nenajde ovladace. nahlasi mi to windows mobile device, ale ovladac niet (pres windows update to samozrejme neni nic prekvapiveho). zkousel jsem i nejakej univerzalni usbmdm.inf, co tady nekdo postoval do jinyho threadu, ale to bude spis na nejakej modem, nez usb disk. nevite nekdo, kde potrebnej driver sehnat? hledal jsem tady, na xda-dev, smejdim v google a nic.

(treba mi nekdo odpovi, ze drivery jsou na instalacnim cd k wizardovi v krabici .. ale pochybuji)

edit: jinak pred pokusem o nalazeni ovladace se mi to vzdy ohlasi podle toho, na co jsem se to naposledy snazil napasovat. cili jednou se to ohlasi jako windows mobile device, jednou jako 1394/usb pamet. no ale nebere to na nic. sehnal jsem si i nejakej univerzalni driver na usb mass storage, ale ten se na to taky neprilepi. tak spoleham na vas, bratrstvo ppc

edit 2: vrcholem snahy meho hledani jsou tyhle stranky http://www.winpack.org/usbmsd.php s drivery pro mass storage device support. ty jako jediny se na wizarda chyily a nainstalovaly se mezi radice usb, ale v seznamu disku pruzkumnika ci wincmd wizarda stejne nevidim. nemate nekdo moznost ty mass storage drivery nekde na win 98 prubnout?

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Nevim presnou rychlost kopirovani z PC do cihly,ale 5MB song mam pretazenej za cca 3 sekundy...tento program zarazuju do vysoce pouzitelnych :yes:

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

nova verze 1.52 a opravena notifikace ledkama....

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

super program , jedine co tak na wizardu to nejak s tema ledkama neumi dobre pracovat a vibrator se seka

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Styxer
    Nevim presnou rychlost kopirovani z PC do cihly,ale 5MB song mam pretazenej za cca 3 sekundy...tento program zarazuju do vysoce pouzitelnych :yes:
    tak to lzes jelikoz vario ma usb1.1 a kopirovani do ppc 5MB je otazkou ne 3, ale nejmene 10ti sekund...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Snazil jsem se starsi verzi 1.34 preinstalovat verzi 1.52. Preinstalace se nezdarila (nevim proc). Proto jsem chtel starsi verzi odinstalovat pres zalozku "odinstalovani programu". Bohuzel zde WM5torage nenachazim, tudiz ji nelze odinstalovat. Jak do Varia ted dostanu novejsi verzi?

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

U mne pomohlo natvrdo smazat adresář wm5torage z Program Files...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od Big.T
    Snazil jsem se starsi verzi 1.34 preinstalovat verzi 1.52. Preinstalace se nezdarila (nevim proc). Proto jsem chtel starsi verzi odinstalovat pres zalozku "odinstalovani programu". Bohuzel zde WM5torage nenachazim, tudiz ji nelze odinstalovat. Jak do Varia ted dostanu novejsi verzi?
    určitě jsi to měl před reinstalací deaktivované?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Tak tu je verze 1.53.
    Zaregistroval jsem se na www.modaco.com, abych take mohl stahovat nove verze a vkladat je sem, ale bohuzel mi to pise, ze na toto nemam opravneni. Nevim kde je chyba
    Muze to sem tedy nekdo komu to jde vlozit? Dekuji

Version 1.53
    - USB device will not appear on PC as "unnamed" anymore, but in the form of "WM5torag"(sorry only 8 chars in ID) + "device name". Helps when multiple devices are connected and you are using "safe removal".

Strana 3 z 10 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. WM5torage
    Od tslany v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-12-2007, 17:28
  2. WM5Torage pro 8310
    Od baronm v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-05-2006, 18:24
  3. WM5torage pro wm05