Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jakou www na jizdni rad

tazz1 (680)|26.3.2006 16:50
Jakou pouzivate www stranku pro PDA/MDA na zjisteni jizdniho radu? Tedy spoju po republice, pripadne MHD.
Pouzival jsem www.idos.cz a naprosta spokojenost. Ted mi to najdnou z niceho nic zacalo psat :

Access to this server is forbidden from your client

no a ja nevim proc :(
atomion (1159)|26.3.2006 17:44
Mno a co IDOS PPC přímo do PDA/MDA?? Je to klient a do něj si stahujete jízdní řády které zrovna potřebujete.. Já tam mám MHD pro Prahu a jsem naprosto spokojený.. Vždy zadám odkud kam (případně přes co), maximální počet přestupů a čas příjezdu nebo odjezdu a ono mi to vyhledá vhodné spoje které odpovídají kriteriím.. :yes: ;)
Mashe (622)|26.3.2006 17:58
[QUOTE="atomion"]Mno a co IDOS PPC přímo do PDA/MDA?? Je to klient a do něj si stahujete jízdní řády které zrovna potřebujete.. Já tam mám MHD pro Prahu a jsem naprosto spokojený.. Vždy zadám odkud kam (případně přes co), maximální počet přestupů a čas příjezdu nebo odjezdu a ono mi to vyhledá vhodné spoje které odpovídají kriteriím.. :yes: ;) [/QUOTE]

jenomze krom toho ze to je placene .. tak licence je POUZE na jeden rok :(( .. pak se musi koupit znova ...
PeZ_ce4you (130)|26.3.2006 18:18
[QUOTE="Tazz1"]Jakou pouzivate www stranku pro PDA/MDA na zjisteni jizdniho radu? Tedy spoju po republice, pripadne MHD.
Pouzival jsem www.idos.cz a naprosta spokojenost. Ted mi to najdnou z niceho nic zacalo psat :

Access to this server is forbidden from your client

no a ja nevim proc :([/QUOTE]

Navrhuji tuto diskusi zavřít! Stačí hledat a našlo by se mnohem více diskusí s tímto tématem.
K otázce, stačí zadat např.:
MHD Praha
nebo
Vlak a Bus

Čerpal jsem z:
ce4you diskuse - IDOS na netu
nebo zde
ce4you diskuse - Problémy s IDOSem
nebo
ce4you diskuse - IDOS přez web
a mnoho a mnoho dalších.