Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ROM 4.02.04 ENG QTEK - ROM na MDA 1

mastodonto (32)|25.3.2006 19:36
zdravim,
nejakou chvili sem tu nebyl a nenasel sem nejaky souvisejici prispevek, tak bych se chetl zeptat, jestli nekdo nema osobni zkusenost s touto ROM na MDA (1)? ja mam nyni 4.01.12 ENG O2-Euro, tak jestli ma nejaky vyznam ji menit.
diky vsem, *tom
Aleš Matýsek (11)|6.4.2006 17:04
4.01.12 ENG O2-Euro jsem používal chvíli, ale moc jsem s ní nebyl spokojen kvůli stabilitě, ale jiné ohlasy tvrdí opak, musíš to vyzkoušet. Je to asi o tom, jaké další doplňky k romce uvaříš. Už se nemám čas takovýma blbostma zabývat, používám A.30.09 ENG, je celkem stabilní, takže MDA využívám naplno především jako časový organizér se synchronizací schůzek na PC a telefon. Tady už se delší dobu o MDA 1 moc nediskutuje, asi jsme poslední mohykáni.
mastodonto (32)|10.4.2006 20:30
jj, ono co clovek to nazor;) uz sem ji tam teda narval a zatim se mi jevi normalni.. moc sem to jeste nestudoval, ale nic prevratneho sem zatim neobjevil. pro tentokrat sem ukuchtil uplne "holou" romku, takze po instalaci nejakych programu se uvidi;)
daww (687)|10.4.2006 20:37
Já jsem jel na MDA I dlouhou dobu s ukuchtěnou WM2K3SE a využíval tak vymožeností novějších MDA. Byla stabilní a s doinstalovanými součástmi z novějších zařízení jsem na tom byl softwarově stejně jako teď s MDA III.;)
mastodonto (32)|10.4.2006 20:52
ja sem o SE taky uvazoval, ale bojim se instalace pres pc.. tedy predpokladam, ze to jinak nejde, kdyz v kuchyni neni na vyber nb1, mel sem nejakej problemy s activesync a tak nevim jak "bezpecne" na to;(
kazdou radu uvitam;)
daww (687)|10.4.2006 22:28
Není se čeho bát. Jukni sem a směle do toho ;)
mastodonto (32)|10.4.2006 23:28
jj, to sem pred chvili docetl, teda docela fuska, a narazil sem hnd na ten prvni problem s konektivitou pres AS.. taky sem se docetl, ze nezvlada toolkit, takze asi zustanu na 4.01.12 od O2;)
treba se dockame i nejake WM5 verze pro mda I, to bych se teda nasmal:)))
daww (687)|11.4.2006 00:03
Ten problém dělala ROM od T Mobile. A STK je myslím v nabídce v kuchyni ?
mastodonto (32)|11.4.2006 00:20
no jo, tohle by mohlo toolkit vyresit "Remove 'stk.lnk' from Startup folder"..
i presto, mam ne t-m romku a hapluje mi ten podelanej AS;( uz sem i prenastavil firewall podle microsoftu, nechal nabijecku v kolibce, nastavil v mda udrzovat spojeni, ale porad mi to vyhazuje tu chybu z diskuze "ERROR: GetDeviceData - Stavajici pripojeni bylo vynucene ukonceno vzdalenym hostiltelem.
error getting devicedata". tak nevim, ten AS je na palici..
mastodonto (32)|16.4.2006 16:39
tak uz sem se konecne dostal i k instalaci nejakych programu a vypada to, ze ma tahle ROMka opet problem se zvukem.. pri MP3 lupe reprak jak pres WMP9, tak i pres Pocket Player nebo i pri filmu pri formatu AC3 ve TCPMP..
hm, takze asi pujdu zpatky na starou, ikdyz si ted nejak nepamatuju, ktera nemela ty problemy se zvukem, tusim to byla 4.01.12 ENG O2-Euro z kuchyne.
jestli mate nekdo jinou zkusenost, ocenim prispevky;)