Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Prvních 60 minut s TechFaithWireless smartphone

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Firmu HTC asi zná každý příznivec Pocket PC nebo Smartphone s operačním systémem od Microsoftu. HTC je sice v tuto chvíli na trhu naprosto dominující, ale to se brzo může změnit. Jedním z konkurentů, kteří se snaží prosadit jako výrobci hardware pro další firmy (OEM a ODM), je čínská společnost TechFaithWireless, jejíž smartphone bych vám dnes rád představil. Na rozdíl od spousty ostatních chytrých telefonů s Windows Mobile se jedná o designově velice povedený výrobek. Ostatně, posuďte sami

[IMG]/img/articles/cz/large/0000000266_ojWu6888620063251878.jpg[/IMG]

Přečtěte si celý článek.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

pekne )

ja osobne bych privital i fotku "ze strany" - jak je siroky, ona podobnost s razorem k tomu uplne vybizi, bylo by to zajimave srovnani s tim pobliz polozenym qtekem ...

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

...staniž se...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mne se pobliz polozeny Qtek libi vice na pohled, ma radove vetsi display. Ale na omak to pochopitelne porovnat nelze a zasadni rozdily v designu mi krom Motorolacke klavesnice taky unikaji...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Mno - ja jsem zamilovanej do Q8310 a Razry rad nemam, takze tohle by fakt nebylo pro me... Kazdopadne si nemyslim, ze by existovala nejaka doba, kdy zarizeni s WM byla neforemna a pripominala skaredou spoluzacku s rovnatkama - pokud vim, tak mezi prvni (ne-li prvni) se radil Eurotel Smartphone (HTC Voyager) a ten se mi moc libil (po strance designu). I kdyz je fakt, ze to co nasledovalo po nem (HTC Hurricane a Typhoon) se mi nelibilo. Az to sfouknulo prave tornado alias Qtek 8310. Takze z tohodle pohledu to beru Btw. na prvni pohled na fotkach ten TFW vypada dost luxusne - na ten druhy uz (na me) pusobi lacine. Ovsem neco jineho jsou fotky a neco jineho real - viz Q8310 - ve skutecnosti je to taky neco jineho, nez je na fotkach :yes:

Podobná témata

1. Prvních 60 minut s HTC Touch (HTC Elf)
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 11-04-2008, 15:26
  2. Prvních 60 minut s HTC S710 (Vox)
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 80
    Poslední příspěvek: 01-11-2007, 15:59
  3. Prvních 60 minut s i-mate SP5m
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 06-01-2006, 09:48
  4. Prvních 60 minut s T-Mobile MDA III