Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prvních 60 minut s TechFaithWireless smartphone

Pavel Koza (4761)|25.3.2006 18:49
Firmu HTC asi zná každý příznivec Pocket PC nebo Smartphone s operačním systémem od Microsoftu. HTC je sice v tuto chvíli na trhu naprosto dominující, ale to se brzo může změnit. Jedním z konkurentů, kteří se snaží prosadit jako výrobci hardware pro další firmy (OEM a ODM), je čínská společnost TechFaithWireless, jejíž smartphone bych vám dnes rád představil. Na rozdíl od spousty ostatních chytrých telefonů s Windows Mobile se jedná o designově velice povedený výrobek. Ostatně, posuďte sami:)



Přečtěte si celý článek.
_blackBone (271)|25.3.2006 19:45
pekne :))

ja osobne bych privital i fotku "ze strany" - jak je siroky, ona podobnost s razorem k tomu uplne vybizi, bylo by to zajimave srovnani s tim pobliz polozenym qtekem ...
Pavel Koza (4761)|25.3.2006 21:42
...staniž se...:cool:
Surgical (2364)|25.3.2006 21:45
Mne se pobliz polozeny Qtek libi vice na pohled, ma radove vetsi display. Ale na omak to pochopitelne porovnat nelze a zasadni rozdily v designu mi krom Motorolacke klavesnice taky unikaji...
Kato_ce4you (970)|26.3.2006 22:13
Mno - ja jsem zamilovanej do Q8310 a Razry rad nemam, takze tohle by fakt nebylo pro me... Kazdopadne si nemyslim, ze by existovala nejaka doba, kdy zarizeni s WM byla neforemna a pripominala skaredou spoluzacku s rovnatkama - pokud vim, tak mezi prvni (ne-li prvni) se radil Eurotel Smartphone (HTC Voyager) a ten se mi moc libil (po strance designu). I kdyz je fakt, ze to co nasledovalo po nem (HTC Hurricane a Typhoon) se mi nelibilo. Az to sfouknulo prave tornado alias Qtek 8310. Takze z tohodle pohledu to beru ;) Btw. na prvni pohled na fotkach ten TFW vypada dost luxusne - na ten druhy uz (na me) pusobi lacine. Ovsem neco jineho jsou fotky a neco jineho real - viz Q8310 - ve skutecnosti je to taky neco jineho, nez je na fotkach :yes: