Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Be-on-road 1.1.4.0 - zkušenosti s novou verzí

MLB (105)|25.3.2006 07:52
Nevím zda jsem jediný kdo má nyní staženu tuto opravu a tak by mne zajímalo jak jste spokojeni. Myslím že funkčnost se opět o poznání zlepšila.
Pavel Stancík (66)|25.3.2006 09:15
Zdravim. Mám také nainstalovánu tuto verzi.Aponia se opravdu snaží- podle prvního osahání. V provozu sem ještě nezkoušel . :))
Pavel Stancík (66)|26.3.2006 20:15
Zdravim.Dnes jsem prověřil BOR v akci. Najezdil jsem zhruba 370 km. BOR pracoval na 100%stabilně ,ani jednou nespadl a to bez předcházejícího soft-resetu. Nyní by to chtělo zapracovat na hlasovce.Někde hlásí ůplně zbytečně a někde nehlásí vůbec.Např při sjezdu z rychlostní silnice do Františkových lázní nehlásí. Takže programátoři z Aponie do toho ,ať předhoníme kokurenci :yes: :yes:
Aponia Software (31)|29.3.2006 12:57
Dobrý den,
je k dispozici update na verzi 1.1.4.1. Omlouváme se, že je k dispozici update tak brzy po vydání 1.1.4.0, ale přišlo nám vhodné jej vydat.

Hlavní změny se týkají speciálních zařízení a smartphonů.

Další důležitá změnou je výrazné zrychlení vykreslování při vypočítáné trase. Vykreslování vyšších vrstev (s dlouhou trasou) je v této verzi několikanásobně rychlejší, než v předchozích verzích. Dále má tato změna znatelný vliv na rychlost vykreslování v navigaci.

Těšíme se na vaše zkušenosti.
LadisWRX (26)|29.3.2006 13:46
Zdravim,
tak jsem zkusil novy update, je to o neco sviznejsi ale stale pomale. Kdyz chci posunout mapu tak to trva 1-2 vteriny. Pri spusteni BOR se mi automaticky zapne bluetooth, ackoliv mam nastavenou kabelovou GPS, po ukonceni aplikace uz jej samozrejme nevypne. Je toto chovani mozno nejak vypnout? A jeste bych se primlouval za zobrazovani vrstev vody a koleji. Lepe se podle toho orientuje. Jinak super :yes:
Aponia Software (31)|29.3.2006 15:23
U nového update se zrychlení projevuje hlavně v navigaci a ve vyšších vrstvách.

Na zrychlení mapového režimu i zobrazování vody, železnic atp. pracujeme.

Plánujeme uvést v dalším větším (předpoklad 1.2.0.0) release. Přesnější termín bych radši v současné době nesliboval.

Předpokládané změny ve verzi 1.2.0.0:
- vykreslování objektů (železnice, voda, lesy, zástavba atp.)
- zrychlení vykreslování mapy
- menší databáze
- rychlejší plánování trasy
- možnost volby rychlé / krátké trasy s placenými / bez placených úseků
- další možnosti (zatím schválně nespecifikované) plánování trasy
- podpora čísel popisných/orientačních

Update na verzi 1.2.0.0 bude samozřejmě bezplatný. V současné době pouze řešíme zdroj čísel orientačních - zpoplatněný mírným poplatkem, nicméně podle jedné varianty bude update by obsahoval i novější mapové podklady.

Po vydání této verze bude v krátké době následovat Be-on-road Europe. Upgrade bude samozřejmě možný za zvýhodněných podmínek. Bližší cenové podmínky budou k dispozici před vydáním.
Pavel Stancík (66)|29.3.2006 15:38
Zdravim. Samé super zprávy.Nešlo by ještě zapracovat posouvání v mapovém režimu pomocí čtyřsměrného tlačítka na PDA.:))
LadisWRX (26)|30.3.2006 08:22
vykreslovani v navigacnim modu je opravdu rychlejsi :yes:
MLB (105)|30.3.2006 09:21
Musím se také přidat s pochvalou, ale mám pár výhrad které se týkají bodů zájmu. Nějak mi zde schází velké množství policejních stanic, zdravotních zařízení a železničních stanic.
Jinak se těším na další verzi. Myslím že plánované změny tento produkt posunou do jiné kategorie.
Mám dotaz na Aponii: Kolik volné paměti je třeba pro bezproblémový chod programu?
macula_ce4you (691)|4.4.2006 11:24
Zkouším už asi třetí verzi, ale nezobrazujou se mi názvy měst a obcí. Ani ve 3D ani ve 2D. Jednou to tam problikne když zoomuju. Nastavení mám prolezlý odshora dolů a už mě nenapadá, kde to povolit. Nebo je to slabým procesorem? Zatím to zkouším jen v mapovém réžimu.

Jinak aplikace a zoomování chodí na Variu docela svižně. O něco horší je to při posunu, ale nic, co by se nedalo přežít.
Peta_ce4you (314)|12.4.2006 19:34
[QUOTE="Aponia Software"]U nového update se zrychlení projevuje hlavně v navigaci a ve vyšších vrstvách.

Na zrychlení mapového režimu i zobrazování vody, železnic atp. pracujeme.

Plánujeme uvést v dalším větším (předpoklad 1.2.0.0) release. Přesnější termín bych radši v současné době nesliboval.

Předpokládané změny ve verzi 1.2.0.0:
- vykreslování objektů (železnice, voda, lesy, zástavba atp.)
- zrychlení vykreslování mapy
- menší databáze
- rychlejší plánování trasy
- možnost volby rychlé / krátké trasy s placenými / bez placených úseků
- další možnosti (zatím schválně nespecifikované) plánování trasy
- podpora čísel popisných/orientačních

Update na verzi 1.2.0.0 bude samozřejmě bezplatný. V současné době pouze řešíme zdroj čísel orientačních - zpoplatněný mírným poplatkem, nicméně podle jedné varianty bude update by obsahoval i novější mapové podklady.

Po vydání této verze bude v krátké době následovat Be-on-road Europe. Upgrade bude samozřejmě možný za zvýhodněných podmínek. Bližší cenové podmínky budou k dispozici před vydáním.[/QUOTE]

BUde i demo evropy?