Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spatne nacteni SD karty

m_jakes (10)|25.3.2006 07:51
Hledal jsem snad vsude, ale nikde jsem na stejny problem nenarazil, takze:
Koupil jsem si novou SD kartu Pretec 1GB. Problem je v tom, ze PDA kartu nacte a muzu s ni jakkoliv pracovat, ale az do te doby, nez ho vypnu. Po zapnuti se totiz zobrazuje jako medium s nulovou kapacitou. Takze napriklad v systemovych informaci normalne je, ale ma kapacitu 0MB, takze s ni jiz nemuzu nic delat. Vse zas funguje az po soft-resetu. Zadna data se neztraceji, ale opravdu me to zdrzuje, kdyz si potrebuju rychle neco s SD karty spustit. Nevite nekdo jak tento problem vyresit? Jeste podotykam ze s moji druhou kartou jede vse bezvadne.
atomion (1159)|25.3.2006 10:10
Tak mohla by to dělat 1GB kapacita ale to bych řekl že je neravděpodobné.. S tím by si měl Acer poradit.. Spíš bych to viděl na špatnou kartu .. reklamace.. Protože jestli to přečte pokaždé tu druhou naprosto bez problémů Tak to vypadá že je chyba v kartě..
ales.b (21)|25.3.2006 10:18
ahoj karta me dela to same co popisujes ty ale vzdy po prichodu sms mam mda uz jsem to popsioval tady
m_jakes (10)|25.3.2006 10:23
[QUOTE="ales.b"]ahoj karta me dela to same co popisujes ty ale vzdy po prichodu sms mam mda uz jsem to popsioval tady[/QUOTE]

Diky, toho jsem si predtim nevsiml, zkusim ji naformatovat ve fotaku, ale myslim ze to nepomuze. Nepomuze mi ani vyndani a zandani karty. Stejne se nacte s nulovou kapacitou.
Surgical (2364)|25.3.2006 11:03
Reklamujte kartu. Kdyz to s jinou nedela, nebude problem v zarizeni....
m_jakes (10)|25.3.2006 11:47
Tak jsem zkusil ten format ve fotaku a nic. Takze ji asi teda budu muset reklamovat.
Chci se jeste zeptat, zda nekdo ma tuto kartu spolecne s ACERem N30 a zda mu bezi v pohode. Objednal jsem si ji pres cybex.cz a presny nazev je Pretec 1GB SecureDigital Card.