Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM5 na HP iPAQ hx4700 - rady, zkušenosti, problémy, úmrtí pri flashování....

Zdenek Malinsky (9781)|24.3.2006 15:18
Pokračování diskuze Upgrade na WM5 pro HP iPAQ hx4700 - něco málo fotek. Tady už řešte konkrétní věci.
PavelM_ce4you (95)|24.3.2006 15:41
Moje rada zni: neupgradujte, pockejte az HP vyda dalsi verzi. Az dojdu vecer z prace domu, prvni vec co udelam je, ze se vratim k 2003. Vyskytly se mi nasledujici problemy (a nejsem ojedinely pripad):

- znacne se snizila vydrz!
- PDA se zasekava, kdyz uz si myslim, ze jsem prisel na to, co zpusobuje pomalost, tak naraz zacne byt opet pomale. A to do te miry, ze se trha soupak na regulaci jasu displeje
- po vypnuti PDA a opetovnem zapnuti nenajde CF kartu, musim ji vysunout a zastrcit znovu
- soucasti ROM neni iPAQ Backup - to teda neni chyba, ale vlastnost :)

Takze hlavni vec, proc jsem do WM5 sel (vetsi vydrz) se zatim nekona. Soudruzi z HP museli udelat nekde chybu, protoze inet je plny stejnych pripadu.

Co ale musim pochvalit je, ze soucasti upgrade na WM5 je posledni Pocket Informant. Jestli to je ale plnohodnotna verze, ktera pujde upgradovat jako v pripade 2003 nevim.
JiH_ce4you (149)|24.3.2006 19:24
Zadařilo se bez problemu.
- CF vidim vzdy a v pohode (Pretec 1G HighSpeed)
- nefunguje mi tAgenda, jaa nestastnik :-( co ja si pocnu.
- rychlost, no, trha se to :-( a to i temer po instalaci. Clovek klepne, a nic
- pocket informant posledni verze je zajimavy, nicmene se mi zda nejaky cudny, ale jeste jsem neprisel na to, v cem ...ale cudny se mi zda.

- Absence iPAQ Backupu nepotesila, co ted? Jeste ze jsem na nej nespolehal a celou memory i ipfStore jsem si zkopiroval tak jak je na CF

Jiri
space_cowboy (336)|24.3.2006 21:02
[QUOTE="PavelM"]upgrade na WM5 je posledni Pocket Informant[/QUOTE]
Jedná sa o PI 2005 Rev4 ?
PavelM_ce4you (95)|24.3.2006 21:15
2space_cowboy:
Ano je tam 2005 rev 4, akorat kdyz jsem tam dal posledni betu co ma WebIS na FTP, tak to chtelo registraci, takze nevim, jak to bude s upgrade.
palacinka (242)|24.3.2006 21:27
- CF vidim vzdy, nemam s ni zadny problem (PRETEC 512MB HighSpeed)
- trhani obcas je, nektere aplikace mi staruji rychleji nez driv, nektere pomaleji nez driv, nekdy jsou odezvy horsi
- spotreba se zvedla
dnes jsem to mel v aute napichnute na nabijecku a po cca hodine jizdy to topilo tak ze by se na tom dalo varit kafe, to mi s W2003SE nedelalo
danoxx73 (4)|24.3.2006 22:00
Po 3-dnovom teste noveho wm5 som urobil downgrade na 2003 a tu su skusenosti z testovacej prevadzky...

- o 50% mensia vydrz baterie
- pri dlhsom pouzivani sa o dost viac zahrieva, to je asi tych 50% baterie ;o( (zvlast vhodne v zime, skoda, ze sa uz otepluje)
- za 3 dni mi 2x zmizla CF karta (reset nepomohol, treba kartu vybrat a vlozit)
- primrzanie hocikedy a bez zjavnej priciny aj 30-40 sekund nereaguje resp. seka
- asi 3x mi zamrzla tehla uplne (pomohol jedine reset)
- problem pri pripojeni cez WiFi (bud nenajde nic, alebo sa nevie pripojit, ale pritom AP "vidi", niekedy pomoze vypnutie a zapnutie WiFi a niekedy len reset)
- hard reset = kontakty+mail+reset a potom treba vybrat "kalendar" pre uplny reset, alebo "iTask" pre HR bez vymazania udajov

Co sa tyka SW, tak mi nejde resco keyboard a pada mi aj opera 8.5b2wm5

Takze asi bude treba pockat na upgrade wm5 do "Spring 2007" :o)

Dano.


Namornik. (184)|24.3.2006 22:22
Mno jeste ze nechci upgradovat. :D

proste kdyz neco funguje, proc to menit :cool:
martinhamr_ce4you (486)|25.3.2006 11:47
Vznáším zásadní dotaz.Kčemu vůbec WM5? Co je na něm tak převratného a inovátorského?
Surgical (2364)|25.3.2006 12:35
Odpoved ZDE.
Neni treba flamesit, WM5 na pristrojich konstruovanych pro WM5 chodi dobre. Na pristrojich nekonstruovanych pro WM5 chodi vselijak. Tot vse. A az nova verze Navigonu bude WM5 only, tak se ptat nebudes.
JiH_ce4you (149)|25.3.2006 14:13
Takze jsem upgradnul, to jsem uz psal.

Chybi iPAQ Backup, to jsem taky psal.

Takze jsem si rekl, ze se podivam, co umi Sprite a co umi Sunny, a uvidim, ktery si vyberu.

Naunstaloval sjem Sprite, verze 5 pro WM5, ale vadi mu Guardian.
Muzu se Guardiana nejak zbavit?
To je taky pravdepodobne duvod, proc uz neni iPaq backup soucasti - proste neni funkcni.

Jak jste to vyresili vy?

EDIT: tak jsem prave vyzkousel posledni Sunny Backup (3.7) a kazdy backup ktery s nim udelam (probehne bez problemu) je Corrupted. Ze by kvuli Guardianovi a ze by Sprite vedel, proc nefunguje, zatim co Sunny to nevi a proste to odfrci hlava nehlava?


J.
ko@l@ (135)|25.3.2006 15:08
a co SPB Backup ?
JiH_ce4you (149)|25.3.2006 15:37
Tak SPB Backup funguje.

Odstranil jsem zde moji mylku, ze neumi restorovat individualni casti primo na zarizeni, umi :-)

Vyzkousel jsem i tu desktop aplikaci a vytvoreny backup jsem v pohode rozbalil do adresare na PC. Jestli by byl backup file corrupted, doufam, ze by neco pipul.

Takze SPB Backup nezklamal. Ostatne jako vetsina produktu SPB.

J.
JaK_ce4you (35)|25.3.2006 18:23
Taktez jsem upgradoval (pres vsechno co jsem v iPaqu mel) a taktez se mi to zadrhavalo.... podezreni jsem mel na WisBar nebyl jsem schopen ani naimportovat tema
Downgradnul jsem na 2003SE a znova upgradnul a zatim O.K. vse bezi docela slusne, doufam ze to vydrzi. Wisbar jsem zatim neinstaloval!
Mel bych jeste dotaz ohledne vydrze baterie, je tu nekdo kdo nepozoruje vyrazne snizeni vydrze? Dost casto pouzivam GPS a vydrz je pro mne podstatny faktor
hosic (156)|25.3.2006 22:36
Je mozne, aby po upgradovani na 5.0 byl ipaq pomalej a pak po downgrade na 2003 a opetovnem upgrade na 5.0 byl rychlejsi?
JiH_ce4you (149)|25.3.2006 23:02
Ja mam za to, ze se nahrazuje cela ROMka, takze se mi to nezda ... vlastne to je jako Hard Reset.
pavel.m (28)|26.3.2006 11:43
Jako většina nedočkavců jsem provedl okamžitý upgrade a zde jsou některé poznámky:

1) Po prvním upgrade byla cihla výrazně pomalejší a občas se zasekla
Možné důvody:
SBP Pocket Plus 3.1 - tato aplikace dělala problémy, zasekávala se občas kousla celou cihlu, po odstranění z Today (ne odinstalaci) se situace výrazně zlepšila.
Čeština Sunnysoft - verze 9, která byla k dispozici před 24.3. nekorektně podporovala WM5, po instalaci doporučeného patche se situace mírně zlepšila
Občas se zbláznila CF karta, na které byly nainstalovány všechny aplikace

2) Provedl jsem hardreset a jako první jsem nainstaloval češtinu od Sunnysoftu z 24.3. hlásí se jako verze 9.1 a žádné výrazné zpomalení cihly se nekonalo.
NEinstaloval jsem SPB Pocket Plus a zatím se nic nekouslo
Aplikace instaluji do "zařízení", jejich start je podobný jako ve WM2003

3) Funkční aplikace
SPB Diary 1.7.1
SPB Weather
Total Commander
TCPMP v0.72RC1
Tweaks2k2.NET v3.20

4) Zbývající problémy
Baterku to žere úplně neskutečně a dobíjení přes "kolíbku a USB" je zoufale pomalé
Zatím jsem nerozchodil češtinu na Blue klávesnici Stowaway (pokud má někdo nějaký typ tak předem díky
Neinstaloval
martinhamr_ce4you (486)|26.3.2006 16:43
[QUOTE="Surgical"]Odpoved ZDE.
Neni treba flamesit, WM5 na pristrojich konstruovanych pro WM5 chodi dobre. Na pristrojich nekonstruovanych pro WM5 chodi vselijak. Tot vse. A az nova verze Navigonu bude WM5 only, tak se ptat nebudes.[/QUOTE]

Nechápu proč by měla být MN6 only:?: Ještě dnes když již aspoň půl roku běží WM5 mají na stránkách upgrade 2002.:yes: Čím víc použitelných přístrojů tím víc zákazníků.Nebo to někdo takto dělá?
Surgical (2364)|26.3.2006 19:04
Z vlastni zkusenosti vim, ze nejvic podpory se pokytuje NOVYM zakaznikum, ktere chci pochytat a polapat...Operatori mobilnich siti a nejen oni by mohli vypravet. Novi zakaznici obvykle budou mit NOVE stroje, a ruku na srdce, ze bychom se dockali neceho noveho a nemelo to WM 5.x se mi nechce verit. Takze vyrobci softu jej budou urychlene adaprtovat a optimalizovat na WM 5.x az do stavu, ze zpetna kompatibilita bude....problematicka. That is all. To je realita, opakovane pozorovana i v nasich luzich a hajich....
Mluvim o softech na PDA, ne jednoucelovych masinach...
JaK_ce4you (35)|27.3.2006 13:05
Ano, opravdu se mi potvrdilo, ze po opetovnem downgrade a upgrade to beha vcelku normalne. Take jsem jako prvni nainstaloval InterWrite Pro 9.1.
Odzkousene aplikace:
Pocet Weather
TCMP
Oziexplorer + GPS iTec 339
RescoFileExplorer
uBook
ICQ
GPRS
Stale mne prekvapuji ty hlasky ohledne vydrze baterie. Sice jsem nemel pres vikend moc casu to odzkouset, ale na plne nabiti mi vydrzela cca: 5h (uspani 36 hod)
z toho provoz cca:
2,5 h poslech MP3
1 h - synchronizace, konfigurace ... bezna prace
1 h - hra
0,5 - cteni + MP3
a jeste mi to ukazuje 15% kapacity baterie
takze mi to prijde vcelku normalni ?!?!
Ivo Pokorný (400)|27.3.2006 17:02
Pls., mohi by jste se, ti co mate na hx4700 uz WM5, kouknout do sve cihly kolik vam zabira slozka \windows\activesync, pripadne jake tam mate soubory?

Porad jsem zjistoval jak to ze mam uz jen cca 20MB volne storage pameti a vyse uvedena slozka mi zabira cca 35MB a obsahuje soubory neslmyslne pojmenovany (kostecky a podobny paskvil) a ani jeden soubor nejde smazat. Tech souboru neni moc, ale nektere maji i 7MB. :evil:

Ja jen abych vedel, jestli mi HR pomuze nebo to je bezna vec... :no:

EDIT: Screenshot
JiH_ce4you (149)|27.3.2006 17:25
U mne 52kb
6 vicemene systemovych souboru.
JiH_ce4you (149)|27.3.2006 17:31
[QUOTE="JaK"]Ano, opravdu se mi potvrdilo, ze po opetovnem downgrade a upgrade to beha vcelku normalne.[/QUOTE]

To se mi opravdu nezda.
Podle meho nazoru se prepise cela ROMka, nezbyde zadny zbytek, ktery by tam mohl "skodit".

Muze se prosim nekdo z mistnich odborniku kteri maji vice zkusenosti k tomuto nazoru vyjadrit? :-)

Jirka
Ivo Pokorný (400)|27.3.2006 19:14
Tak jsem udelal HR, obnovu dat ze zalohy, soubory jsou sice pryc, ale uvoleni pameti, ktere jsme ocekaval se nekonalo... :( Netusite nekdo kde muze byt problem?
primalf_ce4you (2)|27.3.2006 19:15
Taktez mohu potvrdit ze po opetovnem downgrade a upgrade to beha naprosto bez problemu a zadrhavani.
badtom (15)|27.3.2006 19:45
Takze po dlhoocakavanom update na wm5 sa s mojou tehlou neda robit, po sw resete bootoje asi 20 sec, vsetko sa zasekava, popripade nejde spustit alebo cela tehla vytuhne. Vazne rozmyslam ci tych 47$ stalo za to. Skusim postup s downgrade na wm2003 a nasledne ugrade na wm5, ak to nepomoze tak sa asi rozplacem :-) .
badtom (15)|28.3.2006 08:11
Takze u mna to tiez po downgrade a naslednom upgrade slape pekne, nechcel som tomu verit ale je to tak
JiH_ce4you (149)|28.3.2006 08:38
[QUOTE="badtom"]Takze u mna to tiez po downgrade a naslednom upgrade slape pekne, nechcel som tomu verit ale je to tak[/QUOTE]

Ale pokud se nemylim, "downgrade" obnasi v podstate pouze aplikaci oficialni rom 1.10, ktera je stejna i u HP na webu. Nebo se mylim?
jarsou (108)|28.3.2006 08:41
Takže problémům by se možná dalo předejít tím, že před upgrade na WM5 by se udělal HR WM3. To by chtělo zkusit...
pavel.m (28)|28.3.2006 08:41
[QUOTE="Ivo Pokorný"]Pls., mohi by jste se, ti co mate na hx4700 uz WM5, kouknout do sve cihly kolik vam zabira slozka \windows\activesync, pripadne jake tam mate soubory?[/QUOTE]

Já synchronizuju jak o život (pošta, obsáhlý kalendář a kontakty) a mám tam nějakých 30 kb. Soubory mají datum z aktuálního dne.
Ivo Pokorný (400)|28.3.2006 09:20
[QUOTE="jarsou"]Takže problémům by se možná dalo předejít tím, že před upgrade na WM5 by se udělal HR WM3. To by chtělo zkusit...[/QUOTE]

Ano, tohle uz me taky napadlo, jestli to neni "fragmentaci" pameti pred upgrade. Uz instaluji upgrade podruhe, tak uvidim jak to dopadne. V kazdem pripade to o neco pomalejsi je. Napr. pri prvnim spusteni kdy mate kalibrovat screen, se kalibracni kriz ve Win2003 presouva vyrazne rychleji nez pod WM5.
JaK_ce4you (35)|28.3.2006 09:27
Ja jsem pred prvnim upgrade na WM5 HR delal!
Spis si myslim, ze na vine byly patche co jsem tam mel nainstalovany. TY po HR mam pocit zustavali.
hosic (156)|28.3.2006 09:33
Taky sem pred instalaci 5.0 delal HR.

BTW: Myslite, ze po druhem downgrade a upgrade to bude jeste rychlejsi? :-)
mainboard_ce4you (97)|28.3.2006 23:44
MAm menši problemek, nejede mi SE_ VGA. Našla by se pomoc?
hosic (156)|29.3.2006 07:12
A co pouzit ozVGA? Ta slape bez problemu.
Milouss (103)|30.3.2006 09:10
Ahoj, tak jsem vcera trochu neco zkousel, upgrade, downgrade, ruzne kombinace s HR, CR... bez vysledku. Pak jsem ale nekde narazil na clanek o Tweaks2K2 v souvislosti s hx4700, tak jsem znovu udelal upgrade, nainstaloval Tweaks2K2 a zaskrtal vsechno, co jsem si myslel, ze by mohlo pomoci .. :)
Musim rici, ze po SR je to uplne jine zarizeni, WM5 najednou behaji daleko rychleji, odezvy na prosty klik na start menu, nebo controlpanel jsou temer okamzite, scrollovani v programech se nezasekava.
Neni ale vyhrano, alespon z meho pohledu. Pouzivame ve firme LN a vzdy sem replikoval pomoci mNotes a byt mam posledni verzi, je replikace brutalne pomala a dost v tu chvili zatizi PPC.
No a druhy problem je ActiveSync, nemam zaskrtnuto pro synchronizaci nic a i tak se mi obcas stane, ze se snazi neco sesynchronizovat a vytizi komunikaci mezi PPC a PC, ale to uz se tady asi nekde resilo, nevim...

Tak tak zatim ...

hosic (156)|30.3.2006 09:24
[QUOTE="Milouss"]clanek o Tweaks2K2 v souvislosti s hx4700[/QUOTE]

Kde jsi cetl ten clanek? Tykalo se to primo WM 5.0 na hx4700? Sice mi to beha dobre, ale mohlo by asi jeste lepe. :-)
Milouss (103)|30.3.2006 09:27
No ja toho vcera prosel mnoho, ale vse bylo vyplodem googlu po zadani hx4700 WM5 problem, nebo hx4700 WM5 slow.....
libor_m (1026)|30.3.2006 10:12
Tak jsem taky upgradnul a výsledek je celkem ucházející.

Nejdříve jsem udělal HR WM2003SE a potom upgradnul na WM5. Rozhodně to nebylo tak pomalé, jako na hx4700 kamaráda, který ten HR neudělal a rovnou upgradoval. Tak jsem udělal downgrade na WM2003SE na původní verzi ROM 1.00. Následoval HR a upgrade na WM5 a všechno běží docela svižně.

Jedna z pozitivních věcí je, že TomTom Navigator 5 se mi startuje zhruba o polovinu kratší dobu, než pod WM2003SE.

Nicméně se mi za posledních 24h stalo, že mi hx4700 dvakrát zamrzla (při práci v Resco Exploreru), občas se tak na 20 sec. kousne (asi tak 5-krát) a několikrát se mi stalo, že při načítání určitých stránek (mobil.cz, opera.com, ...) jak PIE, tak poslední beta Opery spadne. Nepomůže ani vyčištění cache, smazání cookies, až SR.

Jinak si prozatím nestěžuji.
Ivo Pokorný (400)|30.3.2006 11:40
[QUOTE="Milouss"]Ahoj, tak jsem vcera trochu neco zkousel, upgrade, downgrade, ruzne kombinace s HR, CR... bez vysledku. Pak jsem ale nekde narazil na clanek o Tweaks2K2 v souvislosti s hx4700, tak jsem znovu udelal upgrade, nainstaloval Tweaks2K2 a zaskrtal vsechno, co jsem si myslel, ze by mohlo pomoci .. :)
[/QUOTE]

Mohl by jsi se podelit co jsi zaskrtal? trochu si s stim hraji, ale k lepsimu vysledku to moc nevede...

EDIT: Upravil jsem dve polozky...
ATI Chip, Disable BitMap Cache (mam nezaskrtnuto)
WM5 Optimum Cache Size (mam nezaskrtnuto)

a vypada to rychlejsi... :cool:

EDIT2:
Ano, je to vyrazne rychlejsi, uz je to zase pouzitelne PDA... :yes:
JaK_ce4you (35)|30.3.2006 11:54
pouzivate free nebo full verzi ?? a kterou pls.
hosic (156)|30.3.2006 11:58
[QUOTE="Ivo Pokorný"]
ATI Chip, Disable BitMap Cache (mam nezaskrtnuto)
WM5 Optimum Cache Size (mam nezaskrtnuto)
[/QUOTE]

Zvlastni, ja mel ATI chip zaskrtle - nechal jsem to byt (v napovede pisou, ze to muze zlobit, kdyz se to odskrtne).

A zaskrtl jsem WM5 Optimum Cache a je to rychlejsi, nez to bylo. :-)

Mam full verzi 3.20
Ivo Pokorný (400)|30.3.2006 11:59
Tuhle variantu ted zkousim taky. Nektere aplikace mi v realVGA prisly pomalejsi... dam sem vedet jak to vypada.

EDIT:
Tak jsem chvili testoval a musim mit polozku WM5 Optimum Cache vypnutou, pak je moje cihla rychlejsi.
U polozky ATI Chip, Disable BitMap Cache jsem si rozdilu ryhclosti nevsiml, nechavam tedy zapnutou.
Shadow74 (117)|30.3.2006 12:06
Tak jsem take upgradoval na WM5 a pridam taky par zkusenosti...

Postup:
- HR na WM2003SE + rucni smazani vseho v iPAQ File Store
- upgrade na WM5 (trochu jsem si ho nadsene :o prosel, nic jsem neinstaloval)
- pote o downgrade na WM2003SE + XIP update ROM-ky (proste to co je soucasti dodaneho baliku)
- pote zase upgrade na WM5

Rekl bych, ze rychlost po prvni i druhem upgradu je uplne stejna. Zatim nemam zadny problem s CF kartou po soft resetu. V odezvach na tapnuti to je dost line, ale ma to jistou tendeci cachovat provedene operace. Takze by to treba pomoci Tweaks2K2 mohlo jit nejak zrychlit. Nemam to vyzkousene, je to pouze spekulace ani neznam polozky v Tweaks2K2 vztahujici se k WM5.

Jeste jedna otazka ..... Kdyz downgradujete na WM2003SE instalujete ten XIP update ROM-ky?
Ivo Pokorný (400)|30.3.2006 14:03
Dovolim si postnout upravy registru, ktere mi poskytl znamy (thx. Pavle), a ktere mi opet popohnaly WM5 na hx4700... :yes:

Boost Windows Mobile 5 performance up to 20 percent

[HKLM\System\StorageManager\FATFS]
CacheSize = 4096
EnableCache = 1

[HKLM\System\StorageManager\Filters\fsreplxfilt]
ReplStoreCacheSize = 4096

Soft reset for changes to take effect. Default values for all keys are 0
==================
Disable Windows menu animation

HKEY_LOCAL_MACHINE \SYSTEM\GWE\Menu,
AniType = 6 (default) to 0.
==================
Increase display cache

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\GDI\GLYPHCACHE.
limit = 8192 (default) to 16384 or even 32768

==================



A jeste uprava AS, aby se automaticky nespoustel, i kdyz neni cihla v kolebce....

Now, you need to stop Activesync from periodically starting on it's own. To do so open Activesync on your WM5 device and tap on Menu>Add Server Source. Add any info to create a fake server sync. After that is complete go to Menu>Schedule and change the two dropdowns to "Manual" and tap "ok" at the top right. You can now go to Menu>Options and delete the Exchange Server setting you just added. Now Activesync will not start when you cradle your
JaK_ce4you (35)|30.3.2006 14:36
Tak jak jsem se dival vse, dela Tweaks2k2 krome te posledni upravy GLYPHCACHE.
to I. Pokorny - opravdu mas WM5 Optimum Cache vypnutou??? a cihlu rychlejsi??? To se mi zda trochu nelogicke a i proti mym (i zde uvedenym) zkusenostem !
Milouss (103)|30.3.2006 14:41
Dalsi info odtud:

http://forum.brighthand.com/showthread.php?s=b1905afd771bfe849cb1f7de226c538e&t=218487&page=4

-Error Reporting: Disable error reporting
-Beam: Receive all incoming beams.: check>uncheck
-HKEY_LOCAL_MACHINE\System\GDI\GLYPHCACHE\limit: 8192>32768
-HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\StrataFMD\Compa ctionCritPrio256:4294967295 (DWORD Data Dec): delete key
-HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\StrataFMD\Compa ctionPrio256:255 (DWORD Data Dec): delete key

- HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\Filters\fsreplxfilt\ReplStoreCacheSize=4096
- HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\Profiles\MSFlash\FATFS\DataCacheSize=0x1FA0(4096)
- HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\Profiles\MSFlash\FATFS\Flags=0x28(40)
Milouss (103)|30.3.2006 15:13
A jeste tady:
http://www.mobilitysite.com/forums/showthread.php?p=149809#post149809
Ivo Pokorný (400)|30.3.2006 15:18
2 JaK:
Ted koukam do Tweak a je zase zapnuta. Asi je to fakt s tim rychlejsi. Uz jsem z toho testovani na prasky. V kazdem pripade vypnuti nebo zapnuti udela prvni dve zmeny registru co jsem postnul...


EDIT:
2 Milouss - velke THX, ted uz to beha jako vino... :yes:
Milouss (103)|30.3.2006 15:59
No zatim neni zac dekovat, me to funguje, ale obcas mi i pres to filesys.exe process vyleti pres 80% a musim udelat SR ....

Ale jsme blizko :)