Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 44 z 45 PrvníPrvní ... 3442434445 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 646 až 660 z 672

Téma: WM5 na HP iPAQ hx4700 - rady, zkušenosti, problémy, úmrtí pri flashování....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Tak už mám taky WM 5, je to ta verze 2.01.08 s odkazem na předchozích stránkách. Zpočátku jsem byl nadšený, pak ale přišlo to zpomalování až zmrtvení iPAQa. Nevím, ještě to budu pozorovat, možná se budu muset vrátit zpět. Byla by to ale škoda.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Teraz vysla Ruska verzia ROM AKU 3.5.2 for HP 4700 by kozhura,
    ja som stale neupgradol,ide Vam tá AKU 3.5.2 for 4700 Standard Build 24-06-07 ENG v pohode ci mam este cakat.
    Chcel by som na today hodit SPB MShell a do zalozky pocket+,
    ci sa zabavat s Breeze.
    Co vam chodi lepsie.Progarmy na Today davate na kartu?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Kdo má chuť, tak si může zkusit novou ROMku pro hx4700.
    Včera byla zveřejněna anglická verze AKU 3.5.2 for HP 4700 by kozhura - nový build 15.8.2007 !
    Detaily ZDE
    .....................
    Changes:
    1.Introduced working NET Framewprk SP2
    2.Added AD2P FIX by -QwertY-
    3.Added LNK FIX (the sorcouts dont lost when WiFi is on)
    4.I`ve cleaned registry
    5.Deleted MSN libuaries(Because they dont work)
    ......................

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Niekde som cital ze s touto ROM nefunguje korektne IGO2006.
    Mate to niekto odskusane?

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

S touto ROM mam nainstalovano IGO 2006 plus a zatim jsem nezaznamenal zadne problemy.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tu je nejaka upravena Rom od Kozhur-u

http://4pda.ru/get/qwerty/kozhura_mod/nk_ver_1_4_5_prerel_B.rar

Mod -QwertY- (actually newer and with more "implantants")

Vykusajte

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak konecne hura, hura, hura: WM6 for HP iPAQ 4700
    Jeste jsem to nezkousel je to hodne brzka beta verze, ale moc to chvalej. Asi to vecer zkusim a dam vedet.

odkaz: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=325727

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Jak jsem si procital tu jejich diskuzi, tak zatim tam maji nejaky problem se sifrovanim u wifi - coz uz mozna vyresili.

Ale nekdo tam pise ze pod tim nechodi ozVGA co je pro mne hodne podstatne.

Pockam jeste par dni pred nasazenim.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Dneska se mi vrátil iPAQ ze servisu (display nepřežil můj pád ze schodů ). Paměť jako životopis novorozence, tak jsem si řekl, zkusíme WM6 ... a zatím to vypadá dobře ... uvidíme za nějaký čas (týden, měsíc ...). WM5ky také ze začátku vypadaly dobře
    Jediný neduh, který by mě mohl snad trápit je to šifrování u WiFi ... OzVGA mi nějak k srdci nepřirostlo

primus1701_ce4you
    Guest

nedano som prefleshoval svoju47oo na wm5 a neustale sa my zapina poradi niekto ako to odstranit . pomali ale iste to zere baterku a takto vydrzy to pda max dva dni

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Projdi si toto téma od začátku ... někde z kraje je to tam popisované. Jde o nastavení activesync, které se snaží synchronizovat se serverem. Někde tu je i postup jak se toho zbavit.

primus1701_ce4you
    Guest

Citace Původně odesláno od javim
    Projdi si toto téma od začátku ... někde z kraje je to tam popisované. Jde o nastavení activesync, které se snaží synchronizovat se serverem. Někde tu je i postup jak se toho zbavit.
    no tak som to nasiel ale vobec to nefunguje ten navod nejako nefunguje. skusal som to aj zo zmazanim aj bez zmazania toho eX. servera a ta svina sa furt po case zapina a vypina.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak pokud jsi nikde neudělal chybu, tak je něco shnilého ve tvém iPAQu ... zkusil bych HW reset a prověřit všechna tlačítka ... Jestli to třeba nedělá nějaký nainstalovaný program a nebo třeba není nějaké tlačítko promačkané a nespíná se samo od sebe ...
    Mně osobně ten návod pomohl ...

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Ahoj, mám docela veliký problem... Od tý doby co jsem dal do ipaqa WM5 od kozhury, tak mi nejde přeflashnout na jinou romku, ani downgrade na WM2003... Zapnu HP ruu, potvrdím že souhlasim bla bla bla, a pak mi to napíše něco jako že ID zařízení nesouhlasí a že mě to nepustí k updatu. To vyřeším tím že PDA přepnu do Bootloaderu ručně a pak to jede. Jenže to jede ale zároveň nejede.. Jede to jedno procento, a vždy při jednom jednom procentu se to zastaví a vypíše chybu USB time out. Jenže PDA jde normálně reatartovat a funguje jako předtim.. Zkoušel jsem to už na 3 PC, s extendet baterkou i bez ní, prostě jsem zkoušel snad cokoliv a zkoušel už jsem to minimálně 20x a pořád nic Dokázal by mi někdo poradit?

Nováček
    Registrace
    May 2007

Take jsem experimentoval s WM5 by Kozhura. Nakonec jsem usoudil, ze HX-ko jede nejlepe s WM2003.
    Pri prvnich pokusech o downgrade jsem take narazil na problem s nerozpoznanym zarizenim. Bootloader rezim to vzdy zachranil, jen si uz nevzpomenu, kterou RUU utility jsem pouzival. Doporucuji zkusit jinou verzi HP Ruu a "podvrhnout" ji image pameti, ktery chcete flashnout. Nebo jeste zkusit "upgrade" na prvni oficialni WM5 a pak downgrade na WM2003.
    Dalsi moznosti by asi bylo pouzit neoficialni utility, ale s temi nemam zkusenosti.

Strana 44 z 45 PrvníPrvní ... 3442434445 PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC TOUCH DUAL, rady, tipy, zkušenosti, problémy
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 20:38
  2. Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 27-06-2009, 21:52
  3. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 13:29
  4. Reakcí: 1580