Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 39 z 45 PrvníPrvní ... 293738394041 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 571 až 585 z 672

Téma: WM5 na HP iPAQ hx4700 - rady, zkušenosti, problémy, úmrtí pri flashování....

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Hi Calkelvzeee
    Could you send me/us the new WM6 WA2 Skin only please?
    If the new rom doesn’t contains many changes, so I would like to try new skin.
    Many thanks

No pozeram ze nam to tu krasne ozilo ...) ) )
    Zeby Jar prisla??? ) ) )
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Tak jsem nejak neodolal a poslal nejake drobne za to,ze mi z moji cihly udelal zarizeni se kterym jsem naprosto spokojeny.Kdyby nekdo chtel neco poslat a nemel paypal,klidne mne kontaktujte a rad se toho zhostim...Ten kluk si to vazne zaslouzi.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Here you go
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Thanks
    I think is better than old skin..
    But I don’t know what is wrong with the skin it shows like this:

So any idea how to fix it or have anybody the same problem?

Man niekto podobny problem?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00209021_capture01_6gV.jpg 
Zobrazení: 20 
Velikost: 18.1 KB 
ID: 6261   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00209021_capture001_M96w.jpg 
Zobrazení: 18 
Velikost: 19.6 KB 
ID: 6262  

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od Pjotr
    Thanks
    I think is better than old skin..
    But I don’t know what is wrong with the skin it shows like this:

So any idea how to fix it or have anybody the same problem?

Man niekto podobny problem?
    I got this problem before
    you need to customize yourself

1) Go to wisbar settings
    2) On My Theme, choose Custom Theme, click customize
    3) Click Import Theme, find the WM6.skin
    4) Go to Application Menubar.
    5) For Portrait, Choose: WM6_softkey480.png
    For Landscape, choose: WM6_softkey.png
    6) Go back to My Theme. Click Export Theme. For the File Path, find back the original WM6.skin, press OK
    7)Press OK

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Chvili jsem tu ted nebyl, ale nejak nebyl cas. Testovani vsech tech ROMek je hroznej zrout casu:-) Ted jedu na te posledni a funguje to skutecne skvele. Rychlost neni zavratna, ale plynula a bez zaseku. Vsechno funguje vcetne navigaci(krome MN6, ten nemam). Uznavam dobre odvedenou praci a poslal jsem calovi 20 euracu. Stavim se tedy za ostatni, kteri jiz eventuelne prispeli, pro ostatni o temze uvazujici pripominam - calvinck.chiu@gmail.com, treba ho to povzbudi k dalsi a jeste lepsi ROMce. Kdo vi, kde ma ten clovek hranice.

Lidicky, jeden dotaz...nemuzu za boha dostat moje PDA do bootloader stavu. Zmacknu kalendar, itask a reset na dele nez dve vteriny, displej pohasne, objevi se spravna obrazovka, ale nez stihnu dat PDA do kolebky, zacne mi normalne bootovat. Takze jsem musel flashovani provadet onim podstrkovacim zpusobem za originalni soubor HP, co delam spatne?

Cal,
    you have my deep admiration. Really, really and really great job. I haven't been here for few days because I've got heart attack after some experience with your ROMs:-D Could you please let me know when you start doing something similar with Windows Vista;-) Seriously, only praise will go out of my mouth, please don't stop. I was seriously considering to sell my hx4700 and buy something more reliable...no reason anymore.

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Jeste jedna malickost. Nemate nahodou nekdo Deepfish browser od MS? Pak by me jeste zajimal ten Windows Live Messenger co se objevuje na Calovych screenshotech.

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Mam maly problemek po upgrade a to jiz po prvni verzi i soucasne posledni 2C:
    - po vymene baterie za extended se mi vzdy zmeni datum na 1.3.2005 12.00
    Neni to nic zasadniho ale stejne to otravuje, tuto baterii davam kdyz PDA pouzivam s GPS a loguju tracky.

Nejak jsem tez ztratil prehled existuje verze upgrade s WM6 a Pocket Informantem?

Mohl by pls. nekdo gramotnejsi prelozit muj problemek to English? Diky moc

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od tomik zachu
    Chvili jsem tu ted nebyl, ale nejak nebyl cas. Testovani vsech tech ROMek je hroznej zrout casu:-) Ted jedu na te posledni a funguje to skutecne skvele. Rychlost neni zavratna, ale plynula a bez zaseku. Vsechno funguje vcetne navigaci(krome MN6, ten nemam). Uznavam dobre odvedenou praci a poslal jsem calovi 20 euracu. Stavim se tedy za ostatni, kteri jiz eventuelne prispeli, pro ostatni o temze uvazujici pripominam - calvinck.chiu@gmail.com, treba ho to povzbudi k dalsi a jeste lepsi ROMce. Kdo vi, kde ma ten clovek hranice.

Lidicky, jeden dotaz...nemuzu za boha dostat moje PDA do bootloader stavu. Zmacknu kalendar, itask a reset na dele nez dve vteriny, displej pohasne, objevi se spravna obrazovka, ale nez stihnu dat PDA do kolebky, zacne mi normalne bootovat. Takze jsem musel flashovani provadet onim podstrkovacim zpusobem za originalni soubor HP, co delam spatne?

Cal,
    you have my deep admiration. Really, really and really great job. I haven't been here for few days because I've got heart attack after some experience with your ROMs:-D Could you please let me know when you start doing something similar with Windows Vista;-) Seriously, only praise will go out of my mouth, please don't stop. I was seriously considering to sell my hx4700 and buy something more reliable...no reason anymore.

Thanks for paypal me

I was considering to have a halt on my editing because I got into some trouble. but i just found out sth that makes me continue :yes:
    I hope my rom would be good to u guys:!:

4700 is fast for the latest live messsenger beta. lets give a try!!!!!!

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Beta2C je len na 128MB RAM,alebo ide aj na 64 MB RAM.
    Ktoru verziu mam dat na 64MB RAM,predpoklad že PI bude kupeny externe,
    a na Today dam nieco od SPB?
    dík

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Beta2C je na klasicke 64megove HX-ko. Akorat jsem z ni neinstaloval ikony a wisbar,protze z bety2B se mi libi vic -)))Dodnes nepozoruju zadne byt i male problemy...

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Ja jedu i s wisbarem a je to naprostá bombice. Je to rychlý jako kr - áva!!!

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Found 1 problem cannot be solved:

On start->Settings->System->Backlight->Brightness

If you use Automatic, your device will have a significant drop of stability and speed. Please DO NOT use "automatic" brightness adjustment.
    If you really want to use it, please go back to WM2003SE. :disgusted:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Yes thats true, with automatic brightness my iPAQ works really more slowly. And second problem with the backlight. Im used to have at school BT Foldable keyboard and I always set up backlight only for 30 sec, because I want to save my battery life. Sometimes happens, that backlight is still ON and never switches OFF. After several minutes when I continue my work on keyboard, I switch between word or dictionary and so on, backlight is suddenly OFF correctly after 30sec. This is not disaster of course, I can live with that problem.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

I got this problem when i first flashed my 4700 to wm5. No clue how to solve it

Strana 39 z 45 PrvníPrvní ... 293738394041 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC TOUCH DUAL, rady, tipy, zkušenosti, problémy
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 20:38
  2. Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 27-06-2009, 21:52
  3. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 13:29
  4. Reakcí: 1580