Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 32 z 45 PrvníPrvní ... 22303132333442 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 466 až 480 z 672

Téma: WM5 na HP iPAQ hx4700 - rady, zkušenosti, problémy, úmrtí pri flashování....

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

No upřímně řečeno, na to že se cal tak snažil bych čekal více nadšení - no nic to se dalo čekat - filesys se evidentně zapíná vždy po změně rom. Těsně po té co něco nainstalujete nebo změníte všimněte si určitého spomalení - není to však takový zámrz jako s originální rom, spíš jen takové zbrždění, to trvá většinou tak pět deset vetřin a pak už zase jede vše naprosto ok dokud nenainstalujete další software.

Jinak co se týče těch peněz a vděku já mu prostě už jen za to že se obtěžoval 20 dolarů pošlu, kdo chce může se připojit přes PAYPAL na účet calvinck.chiu@gmail.com
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Nebud hned tak najezenej;-) Jsme jen trochu pesimisti, abychom pak mohli byt mile prekvapeni. Krome par videii na youtube jsme v podstate neslyseli ani nevideli nic jineho, nikdo krome tebe se s nim nebavil...tak se nemuzes moc divit. Navic po zkusenostech s HP. Ted jsem to tam soupnul, opatrnost radila jeste pockat, ale nemohl jsem to vydrzet. Zatim to vypada dobre, ale jeste jsem tam nestacil nic nacpat, takze tezko rict:-D

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Musim přiznat že jsem taky po instalaci neskákal metr do vejšky, ale teď už tomu věřim - běhá to fakt moc hezky - a po instalaci toho mobile shellu od spb je to konečně naprosto skvostné zařízení - jo mimochodem asi pujdu do té verze kde není PI a Today panel - cal říkal, že je ještě rychlejší a že jí testuje už dva týdny a drží je stabilní nepadá nekouše se a prý je ještě podstatně rychlejší než ta současná a navíc je tam víc paměti protože tam nejsou ty dva opruzi :-)

A já nejsem naježenej jen mě to malinko zklamalo myslel jsem že budete všichni jásat - upřímně docela jsem se na to těšil.

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

No ja nevim jak ostatni, ale ja jasat urcite budu pokud se neobjevi nejake zavazne nedostatky. Jak jsem rekl, pokud to bude fachat, ja se urcite pridam. Jeste by mohl zkusit naimportovat WM6.0. Ted jsem se ptal HP a nic takoveho asi neplanuji:-( Kazdopadne ti za sebe a snad i ostatni dekuji, ze jsi to z nej dokazal vytahnout a ted uz jen cas ukaze...

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

no to je fakt ty šestky by mohl zkusit - mimochodem v té druhé verzi jsou prý šestkové zvuky a schémátka - ale já se k ní nějak furt nemůžu dostat protože ten link mi píše že je too busy sakra asi je nás moc co to chceme stáhnout

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Taky myslím, že když už hřích, tak ať to stojí za to. Moc se teším na vaše zkušenosti s tou beta-verzí, tam bych (podle popisu) očekával výraznější efekt a velmi se mně líbí ta úspora paměti.
    Ten soubor s betou mám, pokud to večer stihnu, tak ho uploadnu na rapidshare.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

super

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Problém s úmrtím baterky: po upgradu na WM5 systém dovolí čerpat energii až do dna baterie (na rozdíl od WM2003SE, kde se systém hibernuje při cca 5%).

Neoriginální baterie CS od Sunnysoftu se po vybití již nedaří nabít ani v zařízení s WM2003SE. Vyzkoušenou s CS 1800mAh i 3600 mAh. S originálkou od HP jsem to raději už neriskoval

Nevíte, jak je nakopnout? Zatím jsou v reklamaci u Sunnysoftu.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Problem s baterii mam pouze s tou rozsirenou. Pri cca 20-30 procentech ukazatele je kompletne vybita. Normalni funguje tak jak ma pri 10 procentech tusim hlasi ze je treba vymenit

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tak tady je ke stažení ta beta-verze.
    Pokud někdo zariskuje a půjde do toho, tak ať se podělí o zkušenosti. :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

dekuji moc,nema nekdo jete tu prvni ROM ?

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

mozno nepokracujem temu, ale mam HP 4700 ako vacsina z vas. kupil som ho len nedavno ale ani za boha tam neviem dostat skype. Staru verziu mi nezobralo,musim urobit upgrade a pri instalovani novej priamo zo stranky vyrobcu mi vyhodi chybu, ze setup subor je poskodeny ... skusal som 3x mam uz nerv z toho.
    mam WM 2003

vdaka

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Lidičky možná se pletu ale neměla kdysi ce4you i anglickou mutaci ??? cal by se sem chtěl podívat ale česky mu to jaksi nejde

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Tak ta verze bez Informantu a Today panelu vypada asi lip, fakt jine zvuky a fakt rychlejsi(podotykam, ze zatim nemam nic nainstalovano)
    Volna pamet po flashovani:
    Storage:80.53MB Program:32.80MB

Ted tam narvu aplikace a pres velikonoce uvidime

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Akorat mi parchant nechtel nabehnout. Az na asi paty reset

Strana 32 z 45 PrvníPrvní ... 22303132333442 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC TOUCH DUAL, rady, tipy, zkušenosti, problémy