Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 31 z 45 PrvníPrvní ... 21293031323341 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 451 až 465 z 672

Téma: WM5 na HP iPAQ hx4700 - rady, zkušenosti, problémy, úmrtí pri flashování....

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Napodobne :-) Az otestuju tak jsem ochoten neco pridat.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Pockam tak tyden, dva jak se to bude chovat.

Pak mu poslu par dolacu/kolacu. :-)

primus1701_ce4you
    Guest

Citace Původně odesláno od hosic
    Neni take od veci stahnout si ten bootloader co tu nekdo prezentoval a on sam chce nejakej soubor s priponou *.nbf

Nic se nemusi prejmenovat, vsechno se udela automaticky.
    ono ako som pisal ten original patch (upgrade 2.01 od HP) nejde pouzit pod win Vista .pokial to bude niekto robit cez vistu treba pouzit bootloader.
    aj tak si myslim ze je to lepsie dat cez ten bootloader nemusis nic premenovavat a robit blbosti copy, paste atd jednoducho si to ten bootloader sam vypita subor s priponov .nbf

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Kluci, kolik máte po "akci" a prvním startu volné paměti? (Na hx-ku jedu z 99% navigace a potřebuji každý MB).
    Dělal někdo z vás před akcí zálohu a pak obnovu? Funguje to, nebo je třeba počítat s tím, že budu instalovat vše od začátku (už teď se při té představě lehce "rosím"...).
    Díky za odpověď, pokud vy odvážní nepřijdete na nějaké problémy v reálném provozu, tak jdu do toho taky včetně zaslání zasloužené odměny autorovi.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Tak na pamet si uz nevzpominam, takze nemuzu rict.

Protoze nevim v cem byly zmeny udelany tak bych se bal davat tam zalohu, protoze by mohla prepsat ty zmenene soubory a bylo by to jako predtim :-)

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Funguje nekomu na teto romce CEOS_UPD.nbf TomTom 6? Me po instalaci TomToma prestane fungovat zvuk a bluetooth.

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Ja jsem zalohu obnovoval a nezda se ze by se tou obnovou neco pokazilo.
    To z principu to asi ani nejde.

Tak jak vam to slape?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

To Jonekcz: To provede ta instalace TomToma, přepíše dva soubory ve Windows. Někde na fóru je o tom zmínka, je to třeba pohledat. Jeden z těch souborů je btcore.dll, ale na ten druhý si už nevzpomenu. Já jsem to řešil tak, že jsem si našel jména těch dvou souborů, provedl HR, ty dva soubory zazálohoval, nainstaloval TT a pak vrátil zpátky původní dva soubory. Od té doby již vše funguje.

To hosic: čím jsi zálohoval? Já myslím, že když se SPB Backupem odzálohují jenom uživatelské soubory a půjde o WM5 -> WM5 (tedy nebude přechod z 2003), tak by to mělo fungovat.

Rozhodně nám "opatrným", co se bez cihly neobejdou, pište, jaké jsou zkušenosti.

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Zrovna pred tydnem jsem se rozhodl cihlu preinstalovat, poridil sem si novou SD kartu, zjistil ze uz se da "zakoupit" cestina InterWrite.

Ta ROM do toho prisla jako na zavolanou.

Zalohoval jsem v momente kdy jsem mel v pristroji novou vetzi PocketInformantu, tu kompletni cestinu, nainstalovane partnerstvi s dvema PC s Vistou.

Zalohoval jsem pomoci Sunnysoft Backup Manageru, provedl HR, pokusil se updatovat firmware pod Visou, to neproslo, ipaq mrtvej, tak jsem to tam dal pres bootloader z Win2000, obnovil zalohu a vse fungovalo, vcetne te cestiny a pocesteni systemu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Byl by nekdo ochotny mi poskytnout ty ROMy ??? Nejde mi stahnout ani jedno,nejspis mam rozbity pocitac.

Musim koupit ten operacni system WM5 nebo se da stahnout od HP zdarma (asi jsem dost naivni...)

Pripadne kde se daji koupit WM5 ? Zadava se tam nejake seriove cislo pri instalaci ? Zadavat do vyhledavace WM5 je sebevrazda,neorientuju se tady v tomto,dekuju za rady a pomoc.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Asi budu prvni z tech co nejake zrychleni nepozoruji. Na takovouto rychlost jsem mel cihlu vyladenou uz pred touto posledni upravou (stable verze s PI). Pro me zadna zmena, mozna spise o neco malo k horsimu.

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Ano, beha to rychle jako pretim, akorat predtim jsem mel vse, vcetne ruznych tempu, volatile, my docs na SD karte (coz melo strasnou nevyhodu kdyz sem potreboval treba neco udelat s kartou z fotaku). Ladil jsem to tehdy asi tyden.

Ted jsem vsechno nainstaloval do pameti a zatim je to super.

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Spouští se někdy Filesys?

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Ano, to je spravna otazka. Ja bych to pochopil tak, ze je uplne vypnuty...Co se stane pri dlouhodobem pouzivani, az dojde k velke fragmentaci filestore? Neobvykle velke zpomaleni, nestabilita? Nemohl by ten clovicek dodat trochu vice detailu ohledne toho, co je zmeneno a jakym zpusobem se to projevi...tedy krome "zrychleni"?

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Nainstalim nejakej taskmanager a kouknu se na to.

Strana 31 z 45 PrvníPrvní ... 21293031323341 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC TOUCH DUAL, rady, tipy, zkušenosti, problémy
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 20:38
  2. Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 27-06-2009, 21:52
  3. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 13:29
  4. Reakcí: 1580