Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 20 z 45 PrvníPrvní ... 10181920212230 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 286 až 300 z 672

Téma: WM5 na HP iPAQ hx4700 - rady, zkušenosti, problémy, úmrtí pri flashování....

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

hmmm, od dnesniho rana jakmile vrazim hxko do kolibky a spoji se s ActieSyncem, vyleti filesys pres 90% a ne a ne se ukoncit ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

Takze jsem nedal na rucna doporuceni (diky beechere, vom o nich) a udelal jen obnnovu, jsem na tom asi dobre. Vse mam stale nainstalovano na karte a system i s poslednim upgrade funguje zatim velmi dobre... :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Ahoj,mohu vědět čím monitorujete vytížení PDA, mě se podařilo zprovoznit pomalu všechny aplikace až na Journal ActiveSync, kde budu muset asi počkat na upgrade pro verzi WM5.
    Přešel jsem rovnou z WM3SE na VM5 - ROMka 2.01, tak pociťuji zpomalení reakcí, předtím jsem měl většinu aplikací a dat nainstalované buď v ROMce nebo SD kartě, tak že to není tak hrozné.
    Co mě docela vadí že v AS nemohu vybrat adresáře pošty tak aby odpovídaly MS Outlooku, v nastavení pošty si AS bohužel vybral nesmyslné adresáře, npř. kořenovou složky či složku Norton antispam.
    Co mě dále nemile překvaplilo, je jev v klávesnici od Sunnysoftu 9.1., když napíši písmeno" x" a poté chci zadat znak pro procenta, znak pro procenta předskočí před písmeno "x ", tak že nemohu v pořádku napsat přístupové hesla.

Co mě potěšilo je snadnější připojení GPS.
    Po instalaci mám volnou paměť cca 24MB.

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

1) Mel jsem podobny problem - tedy nekolikrat jsem vyndal PDA z kolebky, vypnul a vecer kdyz jsem ho doma chtel zapnout bylo uplne vybite. Nejhorsi je, ze se mi to stalo asi 3x a nepovedlo se mi vysledovat souvislosti.

2) Provedl jsem upgrade ROM na stavajici instalaci, reinstaloval nektere programy a parkrat se mi stalo ze se PDA samovolne resetovalo?!?!
    Mel jsem podezreni na BATI, protoze nekolikrat pri startu zahlasilo chybu
    SOucasne mi prestalo fungovat pripojeni na NET!!

3) Provedl jsem tedy pro jistotu downgrade na 2003SE -> ugrade na WM5 -> upgrade ROM -> instalaci SW vetsinou na CF kartu. Zatim vse chodi O.K. krome NETU pres GPRS (Nokia 6230) -> spojeni se navaze a drzi ale pri pokusu pristupu na stranky mi to zahlasi ze ... "stranku nelze najit, zkontrolujte nazev a opakujte akci..." takze jsem vyhodil z nastaveni IP DNS Eurotelu a jede to ?!?!

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Ještě k té nepříjemnosti s naběhnutím po delší pauze mimo zdroj. Jste si jistí tím, že PDA bylo vybité ??? já když se mi to stalo, tedy PDA bylo přes noc volně na stole a ráno nešlo zapnout, tak jsem nepozoroval že by bylo vybité, prostě jen nešlo zapnout tlačítkem on/off. Pravda je že na stav baterie jsem se koukal až po té co jsem to napíchnul na zdroj, ale v tu chvíli to ukazovalo nějakých 83 procent. A večer když jsem to vypínal tak tam bylo 95. A to mi zase nepříjde jako extrémní pokles.

PS: už jsem si všiml i toho kolísání v podsvícení. někdo už to tu říkal, že se mu to samo zhasíná. Tak já jsem si dokonce všiml, že když to bylo na zdroji tak to najednou samo od sebe několikrát za sebou zablikalo - jako že svítí pak vteřinu nesvítí pak zase vetřinu svítí pak zase vteřinu ne a pak zase normálně svítí.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Pánové, máte někdo odzkoušenou nějakou verzi Skype na této ROM? Na ROM 2.00 mi poslední i předposlední verze Skype odstřelila systém tak, že PDA bylo zcela nepoužitelné a vždy to končilo HR ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Mám dotaz, jak se dělá HR na WM5.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Zkus číst diskuze a ne se jen bezhlavě ptát.

Jukni třebas sem: The Windows Mobile 5.0 (aka. WM5) Reset Guide

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Jen takové téma k zamyšlení nebo spíš k další diskuzi. Myslíte si, že HP vydá i další opravný FW nebo BIOS pack ??? Teď to sice chodí moc pěkně, ale přesto by to ještě pár lehkých úprav a učesání sneslo.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Pokud napíšeš co by to ještě chtělo učesatm možná bude HP reagovat a nějakého dalšího update se dočkáme.

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Po dlouhém váhání jsem zakoupil upgrate na WM5. Vše mám připraveno, ale před tím se připojuji k předcházejícímu dotazu. Chodí vám bez problému Skype? Bez toho bych do toho nemohl jít. Moc děkuji za odpověď a snad mne pan správce zase nesepsuje, že něco nečtu....

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Tak jsem otestoval poslední verzi (tuším z 12. února) a vše zatím šlape bez nejmenšího problému.

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

děkuji za zprávu, o víkendu jdu do toho...:yes:

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Tak jsem nevydržel a pustil se do toho hned ráno. Udělal jsem HR, vše vymazal a ze zakoupeného CD provedl update na 2.0. Vše proběhlo ok, jen po restartu se nepodařilo cihle spojit s PC. USB to najde, ale ActiveSync 4.2 se nespojí. Ani na jiném USB. Po marných pokusech s reinstalací jsem ActiveSync nainstaloval do Notebooku a tam se to chytlo. Tak jsem udělal update na 2.1. A začal instalovat z Notebooku, protože z PC to stále nejde. InterWrite 9.1 ok. První problém nastal při nastavení WiFi. Po ručním nastavení IP adresy, brány, hesla a DNS došlo k propojení, ping na bránu ok, ale internet se nepodařilo rozjet, jakoby DNS bylo špatně. Přitom ráno na starém systému to běhalo ok. Celé se to rozběhlo až po zapnutí DHCP. Opětovné pokusy o ruční nastavení opět selhaly. První rozčarování je v rychlosti internetu a stahování mailů. Je jasně vidět, jak se to zadrhává a přenos běží jakoby po dávkách. Maily ukládám na SD. Občasné zpomalené reakce jsou i při ovládání. Je to viditelně pomalejší než na 2003. Co mne však nejvíce zklamalo, je nepoužitelnost ozVGA. Neumí to zobrazovat některé ikony jak na horní řádce - např zobrazení připojení WiFi, tak v nastaveních. Běhá to někomu? Jinak Skype, Agile, Profimail a další fungují ok, ale pokud nepojede ozVGA tak jako na 2003, pak to pro mne ztratí na významu... Zkoušel někdo návrat z 2.1 na 1.1? Nakonec jsem ozVGA nastavil tak blbě, že se mi nepodařilo otevřít menu START a tím pádem jsem musel provést HR, takže momentálně jsem tam, kde jsem byl kolem poledne. Zná někdo způsob, jak si zazálohovat poslední funkční stav a po HR to rychle vrátit jako u 2003? Děkuji za každou radu.

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Ano, Ano, je třeba hledat a číst, ale trvá to dlouho...:?

Takže problém s ozVGA vyřešen, musí se použít následující:

zde jsou odkazy na ozVGA pro WM5

maly popis: http://czaxim.wordpress.com/2006/03/06/realvga/

balík ke stažení: http://www.ce4you.cz/files/forums/cz/0000100338/RealVGA_WM5.zip

Teď to ukazuje tak, jak jsem byl zvyklej, ale pomalost internetu zůstává. Takže budu testovat dále...

Strana 20 z 45 PrvníPrvní ... 10181920212230 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC TOUCH DUAL, rady, tipy, zkušenosti, problémy
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 20:38
  2. Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 27-06-2009, 21:52
  3. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 13:29
  4. Reakcí: 1580