Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Autonabijecka z i-Tec pro Loox410

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Pořídil jsem si GPS přijímač i-Tec Bluetooth GPS - 20 kanalovy. Jsem s ním velice spokojen. V balení byla přiložena autonabíječka. Vlastním PDA FSC Loox 410, jeho napájecí konektor je shodný s napájecím konektorem GPS přijímače, také napájecí napětí je shodné (5V). Rozdíl je pouze v amperovém zatížení. Loox 410 má zatížní 2A, zatímco GPS 1,5A. Mohu i přes tuto skutečnost použít autonabíječku z GPS přijímače k nabíjení PDA Loox 410?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Dobíjím autonabíječkou i klasickou síťovou nabíječkou od GPS Navilock BT-338 (stejná jako i-Tec) i svůj iPaq a naprosto bez problémů (5V - GPS 1.2A - iPaq 2A), prostě se to dobíjí max proudem, který ta nabíječka dokáže dát. Když iPaq-a nabíjím z USB, taky si vezme max 0.5A, protože USB prostě větší proud nedá.

Jde jen o to, že nejrychleji je iPaq nabitý z origo 2A, z nabíječek 1.2A asi o polovinu déle a nejdéle se dobíjí z USB - celkem logicky.

Jedinné, co je potřeba si opravdu pohlídat, aby sedělo napětí 5V, dobíjecí prod už si ta tvá 410 vezme jaký potřebuje...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Diky. Presne v to jsem doufal. :-)
    Vytahl jsem si stare sesity ze stredny, kdy jsme meli jeste elektrotechniku a spocital si, ze by to nemelo uskodit. Ortpavdu se vsak musi shodovat napeti. Jinak podle ohmova zakona by to nemuselo dopadnout dobre s PDA :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Podobná témata

1. PDA + autonabijecka + Autoradio
    Od KEnik_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 24-02-2008, 00:24
  2. qtek 8310 - autonabijecka??
    Od pevol v sekci Zbývající SMP