Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

XDA2 a jine zarizeni jako BT modem

HollyG_ce4you (77)|23.3.2006 23:07
Mam XDA2 a chtel bych pouzivat gprs pripojeni pres bluetooth pres jiny telefon. Mam tam nahrany widcomm ovladac. Problem je, ze kdyz dam vyhledat zarizeni, tak mi to jako sluzbu na nich BT modem nezobrazi, jedine COM port a pres ten nevim jak to nastavit, pokud to vubec jde.
Konkretne se to snazim sprovoznit s SE P900, ale ten BT modem se nezobrazi ani u zadneho jineho pristroje.
Pres IR to jde vcelku bez problemu, ale to je dost nepouzitelny.
Zkousel to uz nekdo? Jde vubec u MDA pripojit gprs jinak nez pres interni GSM modul?
HollyG_ce4you (77)|31.3.2006 18:00
To opravdu nikdo nezkousel pripojit se u MDA jinak nez pres integrovanej GSM?
HollyG_ce4you (77)|3.4.2006 14:44
Dobra odpovim si sam :)
Musi se pouzit standartni MS ovladac pro bluetooth a pak jako typ pripojeni zvolit prave to BT zarizeni pres ktery se chci pripojit...
persan (20)|3.4.2006 15:17
Ahoj, já mám ten samej problém u ET Dataphone 3, když použiju standartní ovladač (Widcomm), tak jedinou službu kterou mi to na všech zařízeních najde je přenos souborů. Nemůžu se připojit na GPRS přes jinej mobil, nic, jen přenášet soubory. Ty máš výhodu, že můžeš použít ten očesanej ovladač od MS, já s tím nic nenadělám. Verze ROM je 1.22.00 WWE. Neví někdo co s tím? Díky
HollyG_ce4you (77)|3.4.2006 17:12
Jak to je u MDA3 nevim, ale u me byl problem ten, ze to pripojeni se nevytvari primo pres BT, ale pres "Connections" a tam se alespon u me musi zvolit pripojeni pres BT a pak vybrat zarizeni, problem spocival v tom ze s widcomm ovladacem tam zadny zarizeni vybrat neslo, Ty kdyz mas widcomm jako standartni ovladac, tak by podobny problem u tebe vzniknout nemel...
Doufam zes pochopil co sem chtel vyjadrit :)
persan (20)|4.4.2006 17:33
Ahoj, jestli máš trochu času, ozvi se mi na ICQ 196-665-734, potřeboval bych trochu poradit. Zatím díky

EDIT: Vzkazy řešte prosím jen přes SZ, nemluvě o tom že uživatel má zveřejněn i kontakt na sebe:sarcastic: