Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDAC: nezvoni pri prichozim hovoru

noiser_ce4you (245)|23.3.2006 09:35
Ahoj, vcera jsem instaloval nutne narychlo nejakou starsi verzi BetaPlayeru, pote mi telefon zvonil neustale jen defaultnim zvonenim a nedalo se to prepnout (ani zmena v registrech nepomohla). Neslo ani prehrat zvuk v nastaveni vyzvaneni. Po odinstalaci BP jiz funguje prehravani zvuku v nastaveni vyzvaneni, dokonce i vibrace jedou, ale pri prichozim hovoru telefon jen zobrazi popup, ze nekdo vola, ale nezvoni. Nepomohlo nekolik SR, ruzne nastaveni, zmeny, proste uz me nic nenapada. WisBar nepouzivam, prakticky ani nic jineho, jen default veci + PocketPlus, TotalCmd, HandyShopper, takze prakticky veci, ktere nejsou (krom PocketPlus) nikterak integrovany v systemu. Diky moc za kazdej tip, jsem zoufalej a utracim jak blazen, jak volam zpet.
Lipizzaner (60)|23.3.2006 12:34
Nemáš náhodou pro zvonění nastavený zvukový soubor, který není v defaultním adresáři \Windows\, ale např. na kartě? Takhle se mi to kdysi chovalo taky. Vyřešil jsem to tak, že jsem vybral zvonění z defaultního adresáře \Windows\ a pak se obrnil trpělivostí. Po cca 2 dnech se to vrátilo do původního stavu a od té doby je klid. Se zvukama na kartě si už zásadně nehraju. (L)
noiser_ce4you (245)|23.3.2006 13:19
Ne ne, nemam tam nic takovyho, pouzivam zvoneni z defaultni lokace, dokonce pouzivam i default zvoneni (ringer .wma)
[QUOTE="Lipizzaner"]Nemáš náhodou pro zvonění nastavený zvukový soubor, který není v defaultním adresáři \Windows\, ale např. na kartě? Takhle se mi to kdysi chovalo taky. Vyřešil jsem to tak, že jsem vybral zvonění z defaultního adresáře \Windows\ a pak se obrnil trpělivostí. Po cca 2 dnech se to vrátilo do původního stavu a od té doby je klid. Se zvukama na kartě si už zásadně nehraju. (L)[/QUOTE]
Martin Ráž Hoch (1832)|23.3.2006 13:40
No zrovna nedávno jsem si s tímhle hrál a stalo se mi to samé - v registrech jsem změnil defaultní adresář pro zvonění a ještě děfaultní zvonění, když jsem vrátil zpátky adresář na /WINDOWS/RINGS/ a defaultní zvonění (u mě nikoliv ringer.wav?) v registrech na "Windows default .wav" tak to začalo fungovat - souvislosti neznám, na to jsem moc hloupý;), ale mě tohle pomohlo a řeklo "Ne, ne, nesahat:)".

Jo, bacha na to, u toho "Windows default .wav" je fakt mezera před příponou.
Pavlucha (1496)|23.3.2006 13:52
Tuším, že je potřeba nastavit si asociace formátu zvonění na WMP (Media Player) - asociaci myslím stačí vypnout v BetaPlayeru. Mělo by to pak být OK.
noiser_ce4you (245)|23.3.2006 14:22
Tohle uz jsem udelal, resp, odinstaloval BP, kdyz otevru wma z totalcmd, otevre se v Media Playeru, takze to bude OK, jak rikam, i v nastaveni zvuku mi funguje preview vcetne vybraci :( Co se tyce registru, tam jsem presne tohle nastavil a nepomaha :([QUOTE="Pavlucha"]Tuším, že je potřeba nastavit si asociace formátu zvonění na WMP (Media Player) - asociaci myslím stačí vypnout v BetaPlayeru. Mělo by to pak být OK.[/QUOTE]
daww (687)|23.3.2006 21:56
Zkus najít v registrech klíč RingTone0/Script - měl by mít hodnotu apw3r. Jednou se mi stalo, že mi nějaký program tohle přepsal a přesně jak píšeš. Ani to nepíplo.
noiser_ce4you (245)|23.3.2006 22:23
Tak jsem to nasel, bylo tam av0pw3r, tak jsem se tesil, zmenil to na apw3r, soft reset, ale porad nezvuci :( Svinak... :(
[QUOTE="daww"]Zkus najít v registrech klíč RingTone0/Script - měl by mít hodnotu apw3r. Jednou se mi stalo, že mi nějaký program tohle přepsal a přesně jak píšeš. Ani to nepíplo.[/QUOTE]