Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

aktualizace map

alfaro_ce4you (0)|22.3.2006 22:22
Nevíte náhodou jaký je postup zakoupení map na plus services jakým způsobem se platí atd.
kopacek (466)|22.3.2006 22:46
Postup je velmi jednoduchý, platba kreditní kartou. Já jsem se pouze potýkal s tím, že na více počítačích s WinXP se mně nepodařilo dokončit proces platby, hladce proběhlo vše až na počítači s Win2000.
alfaro_ce4you (0)|23.3.2006 06:51
přesně tak nemohu to dokončit při zadání měny muže se platit v korunách potvrdím a tím to končí nic se dál neděje.takže je to operačním systémem no zkusím to.
tribiani (95)|31.3.2006 21:18
pokoušel sem se to tady někde najít, ale marně...zajímalo by mě, kam bych mohl poslat chybu v mapě a jakým způsobem. Když jsem používa Atlas10R, tak jsem poslal obrázek fotky, s nějakým náčrtkem chyby a popisem. Mám zrovna v okolí bydliště pár chyb, které mně vaděj...náhodou nevíte, kdy by mohl přibližně vyjít novej upgrade?
dík
tribiani (95)|2.4.2006 12:06
OK...odpovím si sám :)

posílá se to na mail [EMAIL=service.center@teleatlas.com]service.center@teleatlas.com[/EMAIL] nebo to můžete vyplnit pomocí tohoto formuláře.

Poslal jsem jim tyhle dva obrázky, máte někdo zkušenost, jestli by jim to mohlo stačit nebo co bych měl ještě doplnit.
Dík