Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: aktualizace map

alfaro_ce4you
    Guest

Nevíte náhodou jaký je postup zakoupení map na plus services jakým způsobem se platí atd.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Postup je velmi jednoduchý, platba kreditní kartou. Já jsem se pouze potýkal s tím, že na více počítačích s WinXP se mně nepodařilo dokončit proces platby, hladce proběhlo vše až na počítači s Win2000.

alfaro_ce4you
    Guest

přesně tak nemohu to dokončit při zadání měny muže se platit v korunách potvrdím a tím to končí nic se dál neděje.takže je to operačním systémem no zkusím to.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

pokoušel sem se to tady někde najít, ale marně...zajímalo by mě, kam bych mohl poslat chybu v mapě a jakým způsobem. Když jsem používa Atlas10R, tak jsem poslal obrázek fotky, s nějakým náčrtkem chyby a popisem. Mám zrovna v okolí bydliště pár chyb, které mně vaděj...náhodou nevíte, kdy by mohl přibližně vyjít novej upgrade?
    dík

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

OK...odpovím si sám

posílá se to na mail service.center@teleatlas.com nebo to můžete vyplnit pomocí tohoto formuláře.

Poslal jsem jim tyhle dva obrázky, máte někdo zkušenost, jestli by jim to mohlo stačit nebo co bych měl ještě doplnit.
    Dík

Podobná témata

1. Aktualizace WM
    Od maran v sekci Touch HD
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-06-2009, 21:17
  2. Aktualizace map
    Od pinguino v sekci Navigon
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 11-02-2009, 19:33
  3. Aktualizace map
    Od Honza-L_ce4you v sekci Jakou si vybrat / koupit navigaci?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-10-2006, 18:15
  4. Aktualizace . .
    Od Mara2000 v sekci TomTom
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 16-08-2006, 20:03
  5. Aktualizace polohy
    Od Viktor Čistič v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-04-2006, 08:35