Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

soft pro obchodní zástupce

spago (27)|22.3.2006 21:57
Dovolil jsem si otevřít novou diskuzi, protože jsem marně hledal něco speciálně pro obchoďáky. Chtěl bych zde probírat téma nejen vhodných programů pro správu kontaktů a schůzek, ale především aplikace vhodné do terénu, které nám obchodním zástupcům pomáhají při obchodování. Já sám zatím vše mořím v SPB Diary a využívám poznáky v kontaktech. Co se týče ceníků, tak to šmudlám v excelu a katalog v pdf. Jak to řešíte vy? Máte nějaké aplikace šité na míru?
Zdenek Malinsky (9781)|22.3.2006 23:09
Např.:
https://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=251

https://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=232

PIM aplikace
Nejlepší jsou Pocket Informant (k němu je i čeština) a Agenda Fusion.
daww (687)|23.3.2006 09:26
Já si dělám zápisy z jednání do poznámek k jednotlivým událostem v kalendáři a pak je kopíruji do zápisů v exelu na PC k jednotlivým zákazníkům. Ale je to docela zdlouhavé. Nevíte někdo, jestli je nějaká možnost, aby si excel přímo dokázal sáhnout do outlooku třeba podle zadaného data a nabídl všechny události k tomu datu ? Pak by se jen označila daná událost a přes tlačítko vložit by se nakopírovala na pozici kurzoru ? To by bylo super. Ale asi je to utopie :-)
beecher (9270)|23.3.2006 11:33
Asi to tam pres VBA doprogramovat (netusim ale, jestli umoznuje VBA pristup do druhych aplikaci Officu)...
spago (27)|27.3.2006 21:27
Asi bude nejčastější řešení využívání různých tabulek v excelu. Rád bych dal k dobru můj výtvor na výpočet marže a prodejní ceny.
CommanderZ (1798)|27.3.2006 21:52
Takovehle jednoduche vzorecky zvladne i pocket excel. Co neumi jsou makra ;)
spago (27)|27.3.2006 21:58
Jasně, šlo mě jen o to, že spousta lidí má hotové různé šablony, tak proč je neposkytnout ostatním... Neříkám že je to zázrak, jen doufám že i tohle někomu pomůže.:D
pekro (346)|28.3.2006 09:34