Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rolovaci kolecko

Ruka_ce4you (86)|8.9.2003 00:18
Chci se zeptat uzivatelu. Jak moc se vyuziva koleco (pripadne posuvnik) na boku pristoje a jak velke minus je jeho absence???
Za odpovedi dekuji.
Pavel Koza (4761)|8.9.2003 00:34
Zalezi na situaci. Kdo si na nej zvykne, tak mu asi chybi. Ja zadne zarizeni s koleckem jeste nikdy nemel a ze by mi chybelo...
Dell_ce4you (48)|8.9.2003 10:34
Pro pravaka je to vec velice uzitecna. V prave je stylus a levou se listuje.
VILIAM_ce4you (156)|9.9.2003 20:19
U prvního PDA jsem ho měl a bylo to super zvláště při čtení E-knih. Teď jsem si pořídil PDA bez něj a jde skutečně jenom o zvyk. Nové přístroje jsou lehké a tenké a dají se lehce držet v jedné ruce a listovat křížovým ovladačem a v druhé ruce mít stylus. Je to opravdu jenom otázka cviku a zvyku.:)
LOCHi (106)|10.9.2003 14:34
kolecko je FAJN vec na hry ale kdyz poslouchate music a date PDA do kapsy tak muze byt kolecko aktivni a prerusi vam (nebo prehodi) skladbu. ale to se da vyresit nenastavenim takze asi 2:1 pro kolecko!
adamekma (250)|14.10.2003 16:00
pri prehravani hudby nejdriv vypnu displej a pak se prepnu tlacitkem na "dnes" - takze zadnej problem

akorat po instalaci lokalizace jsem mel problem nez jsem zjistil ze "ztlumit" neni volume down, ale mute a divil jsem se proc mi to nehraje :)

a na stejnym tlacitku jako v media playeru vypnuti/zapnuti displeje mam v OS nastaveny spusteni mediaplayeru - takze pak jen dlouze stisknu tlacitko, prepnu se do mediaplayeru a hned se zapne displej

a abych se zminil aspon trochu k puv. tematu (i kdyz uz neaktualne), na starym PDA jsem vlevo mel sipky nahoru a dolu, OK a escape.
Na novym PDA ubyl escape, ale to je vec systemu, moznost zavrit okno nejak s prechodem z CE na PPC2002 uplne zmizela
windmaster (307)|14.10.2003 18:49
Kolečko je fajn do té doby než stisknete pockemona do svěráku:D (rozuměj držák do auta). Vozím ho totiž také na horokole když využívám GPS, sice přes gumičku ale ještě ho raději trochu víc utáhnu aby vydržel razantnější jízdu. Obvykle za chvíli zatuhne:mad: . To se ovšem týká i tlačítka na druhé straně, takže taky chvílema nahrávám okolí. Chci to ale řešit vyřezáním podélných otvorů ve svěracích packách. V autě už mi jednou sletěl, na ochrané folii je to vidět.
adamekma (250)|14.10.2003 22:00
Jsem taky cyklista (jak je asi vidět z fotky :)), ale o GPS na kolo nechci ani slyšet (přestože jinak jsem šílenec do e-mobilitek jako asi všichni tady), k dovolený patří to dobrodružný hledání trasy s papírovou mapou...
ale to sem nepatří...

nebojíš se o to PDA??

já měl kdysi na řidítkách mobil, ale pak jsem ho radši přestěhoval do rámu do brašničky.

a jak je to s podrobností map a tak? Je to použitelný? Jak je to velký [MB] a drahý [Kč] (myslím hlavně mapu - pač z ceníku map nepoznám která je dobrá; to GPS CF přijímač asi můžu podle ceníku posoudit)

i když k tomu přijímači - nežere to baterky? má to signál v autě ve městě mezi barákama bez externí antény? Je k tomu ext. anténa na okýnko nebo na střechu?
(Koukám, že se mi fakt daří udržet téma, tak sory. Ale (nejen) u maturity se mi opouštění témata hodilo :))